www.sudzibas.lv Swarovski Remonta atteikums

Swarovski - Remonta atteikums

Pirms kādiem sešiem gadiem būdami ārzemēs, sieva nopirka sev swarovski gredzenu.Gredzens ir skaists ar lielu akmeni un kopš tās dienas no pirksta nav novilkts.
Kā mēs zinam ar swarovski jābūt ļoti delikātam un uzmanīgam (nedrīkst tikt ūdenī utt.) bet protams ka dzīvē tā tas nenotiek.
Nu tad lūk, visu šo gadu garumā akmenss ir nobružājies un gredzens palicis neskaists.
Aizgaju uz swarovski un saku, ka gribētu viņju restaurēt, lai atkal izskatītos kā jauns.Neprasiju kaut ko tur taisīt pa garantiju vai vel kaut kā, pa visu biju gatavs maksāt.
Man atbildēja, ka neko nevar izdarīt (ķipa varat mest viņju ārā), jo viņš ir bijis ūdenī nobružājies, saskrāpēts, sataisīt viņju nav iespejams, nekur pasaulē neviens netaisot swarovski.Varot vienīgi nopirkt jaunu gredzenu.Teicu ok, dodiem man jaunu, uz ko man atbildeja ka sadu gredzenu vairs neražo un nav nopērkams.tad kapec man piedava nopirkt jaunu gredzenu ja tas nav iespējams?
Bet ne par to esmu šokēts- mani apbrīno tas, ka vinju nevar atjaunot, vai tad tiešām nav neviena cilveka, kas māk strādāt ar swarovski? Ar ko tad viņš ir tik unikāls un vienreizējs, ka nav restaurējams?

B

Nandia 22.01.2014

Swarovski nav nekas unikāls. Tas ir kā tāds mierinājums tiem, kas nevar iegādāties īstus brilijantus, lai arī varētu iziet tautās ar skaistu mirdzumiņu un tas ir arī viss.
1. Swarovski nav kāds 'unikāls' dārgakmenis, bet gan onkas Daniela uzvārds Swarovski, kas dzimis Čehijā (1862-1956) un savus darinājumus nosaucis savā diezgan labi skanošajā uzvardā Swarovski.
2. Tie Swarovski brjuļiki ir tikai un vienīgi dārgakmeņu imitācijas!
3. Swarovski lielāko daļu savu izstrādājumu gatavo no stikla, tomēr daži spīdīgie brīnumi top arī no dārgakmeņiem (kalnu kristāliem) un mākslīgi radītiem akmeņiem. Lai iegūtu tīkamāku spīdumu, ražotāji dažus no saviem darinājumiem pārklāj ar īpašu ķīmisku maisījumu. Lūk tāpēc saskare ar ūdeni un dažādiem sārmiem kaitē akmenim un tas paliek kā parasts apbružāts stikla gabals.

P.S Ir jau 6 gadi riņķī, uzspļauj tam Swarovski stikla gabaliņam, tas ir tikai brends, bet ne super akmenis un sieviņa noteikti būs laimīga saņemt citu, jaunu un varbūt pat pavisam kvalitatīvāku gredzentiņu.

B bizis 22.01.2014

Nandia, tu nesaprati lietas būtību.
Es saprotu, ka viņš ir vecs un nolietojas, bet es gribu samaksāt naudu, lai vinju restaurē, bet tas nav iespejams.
Ve jo vairak, ja viņs ir parasts nopulēts stiks, tad kur ir problēma vinju restaurēt, vai uztaisīt jaunu.
P.S Viņjai vins ļoti patīk un tapec arī meklejam kur viņu atjaunot

Nandia 22.01.2014

Sapratu gan :)), vienkārši vēlējos sīkāk tev norādīt info - kāpēc tas Swarovski nav unikāls.
Attiecīgi izlasot tavu sūdzības jautājumu ' Ar ko tad viņš ir tik unikāls un vienreizējs, ka nav restaurējams?' - manis sniegtā atbilde precizē tā NEunikalitāti, līdz ar to, kāda runa var iet par restaurāciju stikla gabalam. Telefonam, pulkstenim, stikla galdiņam noskrāpētus ekrānus/ pamatnes tak nerestaurē, vienkārši nomaina, vai izmet un iegādājas jaunu.
Tik neņem galā šo visu kā 'uzbraucienu', ne būt ne, vienkārši iesaku neņemties ar tiem Swarovski, jo tas ir viņu bizness un tikai uz paša brenda Swarovski, no tā nav ko gaidīt kaut ko profesionālu un satriecošu.

M marsietis 22.01.2014

Pārsteidz cilvēki, kuri gatavi tērēt naudu spīdīgiem stikliņiem.

L Lelle Bez Matiem 22.01.2014

Ar ko tad spīdīgi stikliņi sliktāki par citiem mēsliņiem, kurus pērkam savam priekam? Galvenais taču lai patīk.