''Svīre'' Ārstu prakse - slikts serviss

Vēlos pastāstīt par piedzīvoto SVĪRE ĀRSTU PRAKSĒ! 1.12.2016. plkst.10.00 man bija pieraxts pie ģ.arsta. Tā kā mana ģ.ārste I.Grauze ir atvaļinājumā,tad pieraksts ir pie cita ģ.arsta. Ierodoties reģistratūrā saku,ka pieraxts uz 10.00 pie arstes,kas aizvieto I.Gruzi. Recepcijas meitene man norada,ka arste dr.Ketlere gaiteņa galā pa kreisi. Tā nu es sežu, gaidu savu kārtu, kad esmu nosedejis un nogaidijis 52min, izrādās dr.Ketlere paziņo,ka es neesmu pie viņas pieraxtīts,bet pie kaut kadas citas dakteres, recepcija vienkarsi ir sajaukts. Vienkarsi ir tad,ja tev atkal nav jasezh un jagaida velreiz rindā. Protams,recepcijas meitene centas izlocities,ka neko man tadu nav teikusi,bet es pat nemeginaju klausities vai strideties... ja esi vainigs,atzisti,ne megini nostadit mani mulka loma. Bardaks tur ir un nezinu,kas,vadiba vai paši veido pieraxtu,bet nevar un nevajag raxtit cilvekus ik pec 15min,ja reali to nevar paspēt izdarīt. Man nav problemas pagaidit,bet ne jau 52 min. mes tak katrs planojam savu laiku. Kad saku nakt uz so arstu praksi,biju stava sajusma par visu. diemzel sobrid man jasaka milzigs fuj un sarugtinajums par so vietu, it ipashi recepcijas meiteni.

Papildināts srutra 05.12.2016

Arī uz epastu, kas domats informacijai [slēpt]@svire.lv), kur jautāju kā var sazinaties ar viņu vadību, ir klusums, neviens pat neiedomajas atbildet!

C critical thinker 02.12.2016

xo xu xāsti