www.sudzibas.lv Svīre Ārstu prakse Attieksme pret pacientiem/Ilze Grauze

Svīre Ārstu Prakse - Attieksme pret pacientiem/Ilze Grauze

Labdien! vēlos jums pastāsti par manu ģimenes artu ar kuru neesmu apmierināta!mans ģimenes ārsts ir I.Grauze, neesmu apmierināta ar to ka pēdējo laiku viņa it ka ''slimo'' vai ''kursos'' pie viņas ir nenormālas rindas pat jāgaida 2 nedēļas. rinda pie viņas jāsēž 1h vai pat ilgāk, sakara ar to ka viņa nevar laicīgi pieņemt savus pacientus 15min laika!!!no rītiem viņa kavē līdz 30min. rupja, un piedodiet par vārdiem, viņa telpa - kabineta nevar ilga nosēdēt sakara ar to ka vienmēr smirds cep zviedriem, it ka mājas tik grūti nomazgāties.

X

S srutra 01.12.2016

Par g.arsti I.Grauzi neko sliktu nevaru pateikt, drīzāk labu, bet par to, ka tur klibo pieraxti, tas nu ir fakts. ja pieraxts ir 11.00, tad labakaja gadijuma tiksi 12.00, bet tas diemzhel nav vinjas vainas delj,bet pielauju,ka vadibas pec.

E Edgars Lazda 22.04.2020

Par dakteri I. Grauzi neko sliktu nevaru teikt ļoti laba daktere. To ko citi tur raksta tas cilvēkam galvā

B Beatrise Bumbure 28.02.2023

Dr.Grauze ir ļoti atbildīgs, iejūtīgs un profesionāls ārsts. Viņa pati par saviem līdzekļiem brauc uz semināriem EU savienībā, lai mums, Latvijas iedzīvotājiem varetu kvalitatīvāk un efektīvak palīdzēt, bet jūs te mūlāpi muldiet, ka pa ķešu! Dzert vajag mazāk, tad pohmeļu grūtībā nebūs rinda par garu!
ar cieņu- Beatrise Vozkova

C Ciepa_gudrniece 18.08.2023

Varu tikai piekrist ļoti nepatīkama ārste.

B Beatrise Bumbure 17.02.2024

Īsta mudaciene! Ej prom , atbrīvo vietu normāliem cilvēkiem! varbūt pat suņiem palīdzēs, nevis idiotiem , palīdzības necienīgiem-cilvēkiem!

K Krišjānis Markevics 07.02.2024

I. Grauze ir ļoti laba daktere. Rindas veidojas, jo ļoti rūpīgi pieiet katram pacientam un bieži ar 15-20 min katram nepietiek

B Beatrise Bumbure 17.02.2024

Varu tikai piekrist!