www.sudzibas.lv Svīre Ārstu prakse Attieksme pret pacientiem/Ilze Grauze

Svīre Ārstu Prakse - Attieksme pret pacientiem/Ilze Grauze

Labdien! vēlos jums pastāsti par manu ģimenes artu ar kuru neesmu apmierināta!mans ģimenes ārsts ir I.Grauze, neesmu apmierināta ar to ka pēdējo laiku viņa it ka ''slimo'' vai ''kursos'' pie viņas ir nenormālas rindas pat jāgaida 2 nedēļas. rinda pie viņas jāsēž 1h vai pat ilgāk, sakara ar to ka viņa nevar laicīgi pieņemt savus pacientus 15min laika!!!no rītiem viņa kavē līdz 30min. rupja, un piedodiet par vārdiem, viņa telpa - kabineta nevar ilga nosēdēt sakara ar to ka vienmēr smirds cep zviedriem, it ka mājas tik grūti nomazgāties.

X7

Vairāk sūdzības par Svīre Ārstu Prakse

Sr srutra 01.12.2016

Par g.arsti I.Grauzi neko sliktu nevaru pateikt, drīzāk labu, bet par to, ka tur klibo pieraxti, tas nu ir fakts. ja pieraxts ir 11.00, tad labakaja gadijuma tiksi 12.00, bet tas diemzhel nav vinjas vainas delj,bet pielauju,ka vadibas pec.