Svetlana Šostaka - Zādzība

Iesaku uzmanīties no darbu meklējošas personas Svetlanas Šostakas, jo beidzot darba attiecības apzaga veikala kasi. Lieta nodota policijas izmeklēšanā (ir iespēja pārliecināties Siguldas policijā).
Noteikti meklēs darbu lielveikalu tīklos Rimi, Maxima u.c. Prot skaisti runāt par visām lietām, taču reālie darbi nav augstākajā līmenī un ne tuvu tam. Ja ir vēlēšanās pēc liekām problēmām tad varat saistīties ar šo sievieti.....

R

Komentāri (1)

K Kristīne Fjodorova 08.09.2016

Neiesaku iesaistīties jebkādās darba attiecībās ar Daini Ozoliņu! Godīgi nostrādājot pie viņa 2,7 gadi Svetlana Šostaka (es pat teiktu "norukāja"),pateicībā ir saņēmusi iesniegumu policijā ar nepatiesiem apvainojumiem. "Burvīgais" darba devējs Dainis Ozoliņš nav pildījis savus darda devēja pienākums - aprēķins netika izmaksāts,nodokļi par pēdējo mēnesi nav nomaksāti,kas ir atvaļinājuma nauda vispār nezin.Par to var pārliecināties Siguldas policijā!!!
Divkosīgs, spējīgs paņirgāties cilvēks tas Dainis Ozoliņš!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes