www.sudzibas.lv Svetlana Sadova, suņu audzētava Alert Escort Krapniece un suņu mocītāja Svetlana Sadova

Svetlana Sadova, suņu audzētava Alert Escort - Krapniece un suņu mocītāja Svetlana Sadova

Svetalana Sadova ir bijuša Krievijas kinolog.organizācijas biedre, tagad dzīvo Latvijā, līdz šim dzīvoja St.Petersburgā, no kurienes aizbega atstājot tur izsalkušus suņus un īres parādu.Sieviete nodarbojās ar naudu izspiedi no cilvēkiem šantažējot ar nabagājiem izsalkušiem suņiem.Suņiem nav ne dokumentu, ne ciltrakstu, vai arī ir tikai viltus dokumenti. Kā arī nav zināms no kā suņi ir dzimuši. Suņi tiek turēti antisanitārijas apstakļos, ir sisti, nav baroti un kopti.Cilvēki brauc pie viņas nopirkt šķirnes suni pa lielam naudam, bet ieraugot visu šo murgu brauc prom ar samocītu, mežonīgu, pārbiedētu kucēnu ar viltus dokumentiem.

G

O Oksana Smirnova 09.01.2015

Знаю эту садо-аферистку. Видела ее собак. Все ребра торчат. По её бедным животным можно изучать строение скелета собаки.

O Oksana Smirnova 09.01.2015

Ни в коем случае не ведитесь на ее просьбы о помощи и не покупайте у нее собак.

Z Zāra Goldbaum 23.08.2015

Briesmigi Tas nav Tas vārds Apstākļi vienkārši antisanitāri dzīvnieki nomocīti.Dokomenti viltoti.Suņus baro ar pašu lētāko sliktāko barību pircējiem stāsta ka baro ar Applaws ArdenGran un Acanu.Viņas sliktā slava zoo pasaulē ātri sasniegusi visas ausis.