Svētā Jāņa palīdzība - Slikts serviss

Tātad - nolēmu izmantot Sv. Jāņa palīdzības dienesta pakalpojumu (par maksu, saprotams) - pacienta transportēšana pēc operācijas. Īsti nezināju, vai mani pēc operācijas izlaidīs ārā no dienas stacionāra tajā pašā dienā, kad operēs, vai nākošajā. Zvanīju uz tel.67339265 nedēļu pirms operācijas, un rezervēju sev divus laikus, operācijas dienas vakaru plkst.17.00, un nākošās dienas plkst.12.00 ar norunu, ka, ja mani neizrakstīs operācijas dienā, es piezvanīšu un rezervēto laiku atcelšu. Piesakot šos laikus, operatore pēc balss bija laipna, jauna meitene. Vienu dienu pirms operācijas man zvana no tel.26317267, pēc balss cita operatore (balss veca), un saka, ka es nemaz neesot slimnīcā, viņa esot zvanījusi. Es atgādinu, ka man būs dienas stacionārs, un es braukšu uz slimnīcu tajā dienā, kad mani operēs. Vēlreiz izrunājam visu par maniem rezervētajiem laikiem. Operācijas dienā mani no slimnīcas nelaiž, es piezvanu, un šo laiku atceļu (21.03.2024. plkst.14.56). Man paliek mans otrs rezervētais laiks pēcoperācijas dienā uz plkst.12.00. Gaidu transportu, neviena nav, pēc 12.00 zvanu, jautāju, kur mans transports, esot daudz sociālo pacientu, bet operatore sazvanās ar šoferi un pasaka, ka būs stundas laikā. Paiet pusotra stunda, neviena nav. Man no stacionāra ir jāizrakstās līdz 15.30. Es esmu stresā, kā man rīkoties, jo Sv. Jāņa palīdzība neliekas ne zinis. Par laimi, man ātri izdevās atrast citu firmu, kas mani veiksmīgi nogādāja mājās. Patiesības labad jāsaka - kad es jau braucu mājās, man zvanīja no Sv. Jāņa palīdzības, tas bija ar 3! stundu nokavēšanos, t.i. - nekādas loģistikas. Kopsavilkums - es neiesaku pacientu transportēšanai izvēlēties Sv. Jāņa palīdzības dienestu, jo viņiem nevar uzticēties.