Sventes Muiža - Zādzība

Labdien, vēlos izteikt nelabu pieredzi, šajā Daugavpils novada atpūtas kompleksā, kurā man tika neatgriezta manta pēc tam, kad biju jau devies prom. Es ar savu partneri bijām atbraukuši uz vienu nakti un aizmirsām numuriņā kaklarotu. Pēc 2 stundām ceļā apjēdzām ka esam aizmirsuši un steidzīgi zvanījām uz recepciju, lai uzzinātu ka ķēdīte jau ir paņemta. Neviens cits kā apkopojošais personāls tas nevarēja būt, jo mēs paspējam piezvanīt pirms ierakstīšanās laika. Vēlējos padalīties ar šo nepatīkamo pieredzi, lai turpmāk, kad cilvēki dosies uz šo iestādi uzmanās atstāt kaut ko numuriņos un, lai kad dodaties prom, pedantiski pārbaudiet vai neko neaizmirsāt, jo viņi noteikti, jums to neatdos.
P.S - Mēs labi saprotam savu kļūdu, ka neko nevajag aizmirst, bet neviens nebrauc ar domu uz atpūtas kompleksu, ka būs pēc sevis pedantiski viss jāpārbauda, jo darbinieki ir zagļi. Bet diemžēl, laikam tā ir, jo kurš tad atteiksies no liekas lombard naudiņas.

L Lepnā Lavīze 30.01.2017

Ar īpašnieku sazinājaties? Viņam tiešām vajag zaglīgus darbiniekus?

G GodīgaisPilsonis 31.01.2017

Sveiki, sazinājāmies un atbilde bija, ka nav iespējams ka viņa darbinieki zagtu. Iespējams viņi šo jautājumu risinās, bet bez liekas uzmanības, lai nerastos liekas publiskas acis.