Svelmes Viesu nams - Slikts serviss

Ja jums plānots svinēt svarīgu savas dzīves notikumu, neiesaku šo vietu. Atrašanās vieta, telpas ļoti labas, komunikācija līdz pasākumam laba. Bet pasākuma dienā sākās - pēkšņi cenas dārgākas (vēl pāris dienas atpakaļ kad tikāmies bija viena cena, bet tad jau cita) , jāpiemaksā par šo un to (istabiņām bija viena cena, bet pasākuma dienā jau cita) , apkalpošana ļoti bēdīga (daudz ko no tā ko solīja, nebija izdarīts) , ēdiens knapi pietiek - citiem viesiem pat nepietika siltais.

25.06.2019

Mu

Vairāk sūdzības par Svelmes Viesu nams

Fr Fricis2 25.06.2019

Jā, jā - tāpēc jālasa atsauksmes. Man līdzīga pieredze un līdzīgas sūdzības jau ir bijušas iepriekš un izskatās - nekas nav mainījies!

Fr Fricis2 25.06.2019

Attieksme, informācija pirms pasākuma viena, bet pasākuma dienā informācija, attieksme un rezultāts apsolūti cits. Un tā mānīšanās ar cenām kā notika tā acīmredzot turpinās! Un ēdiens arī tā so so - gan pēc kvalitātes, par daudzumu nemaz nerunājot!

Tu Turkey901 25.06.2019

Ja Jūs nomājāt visu viesu namu, tad bija jābūt līgumam ar atrunātām summām un avansā nomaksātām telpām!
Ēdināšanu, tāpat kā telpu rotāšanu, mūziku un pasākuma vadītāju paši varējāt piesaistī no malas!

Sw swizz 29.06.2019

Es domāju ka te cilvēks meklēja lai viss ir vienkopus un mazāk pašam par organizēšanu jādomā . Vai arī tieši otrādi. Saimnieks/saimniece salēja medu pirms telpas tika rezervētas , ka paši uzklās galdu un būs izdevīgāk .