AtrisinātaSvelmes - Uzmanību!!!!

Uzmanību!Esat modri. Aprunājiet visas pasākuma detaļas rakstiskā ainā, citādi Jūs var gaidīt galēji nepatīkams pārsteigums, kurš izbojās visus svētkus. Saimniece meklē наживы pie tam nesaprot, un neatzīst savējos kāšus. Были приглашены на юбилей, приехали вовремя, а там справляются поминки. Хозяева решили не упускать клиентов и по-быстрому накормить и тех и других.бегали и носили закуски с одного помещения в другое. На столе оказались закуски с поминального стола!! Которые на юбилей не заказывались! Баня была даже не затоплена. Хозяева угрюмые и не любезные. Еда как в советской столовой! Не советую!!

Atbilde no svelmes Pārstāvja atbilde 01.04.2016

Klienta pasūtījums ar banketa galdu bija sarunāts 17.00. , līdz tam laikam telpās notika bēru mielasts, ar norunu, ka telpas tika atbrīvotas 16.00. , lai var iztīrīt un uzklāt otram pasākumam.
Diemžēl viesi vakara pasākumam sāka ierasties ātrāk par norunāto laiku, un lai viņiem nebūtu jāpaliek uz ielas, viesmīles ierādīja blakus telpu, kur uzgaidīt, kamēr tiks uzklāts galds un sakārtota telpa paredzētajā zālē. Arī pārrunājot ar banketa pasūtītāju piedāvāja viesiem uzkodas, lai nebūtu jāsēž tukšā telpā. Rezervētās telpas tika atbrīvotas laicīgi, un arī galds uzklāt uz 17.00, kā bijām vienojušies, bet vakara banketa pasūtītājam neiepatikās. Ka telpas bija iepriekš aizņemtas negribēja atstāt to bez sūdzību rakstīšanas, kaut no viesu nama puses viss tika izdarīts savlaicīgi, un no bēra mielasta galda nekādi produkti netika uzlikti, jo bērinieki visu palikušo ēdienu paņēma līdzi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 04.01.2017

Uzņēmuma "'Svelmes"' pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

U

Komentāri (1)

Q qwert123 09.03.2015

Это бизнес, понимаю хозяев, которые не хотят терять любую возможность заработать. Поверьте такая отрасль, как туристический бизнес, приносит не такую и огромную прибыль, как думают многие гости.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes