www.sudzibas.lv sv. Pētera baznīca Vecrīgā Mācītājs maldināja, līdz ar to jāparceļ kāzas

sv. Pētera baznīca Vecrīgā - Mācītājs maldināja, līdz ar to jāparceļ kāzas

Uzmanieties ar Sv. Pētera baznīcu Vecrīgā. Griezāmies pie mācītāja, lai noskaidrotu vai varētu pāriet uz viņu dtaudzi un slēgt laulības Pētera baznīcā. Mācītājs pilnas pārliecības sludināja, ka protams ka varot. Vajagot tikai aiziet uz savu draudzi, pateikt ka vēlamies iet prom un izstāties (ja var atnest kādu papīru). tā arī izdarījām Kad nācām vēlreiz pie mācītāja, viņš teica, lai nokārto visus dokumentus un nāk vēlreiz. Pēc nedēļas atkal bijām klāt un sašutuši uzzinājām, ka mācītājs "vairs nav pārliecināts" jo neejamiemm uz visiem
dievkalpojumiem.. (strādājam abi maiņu darbā līdz ar to NEKÀDi nevaram apmeklēt 100% dievkalpojumus. vEl kā iemeslu minēja to, ka OBLIGĀTI jāmaksā tā gada maksa, bet mēs eaam jauni un tik bieži baznīcu neapmeklēsim un cik noprasmtu, šaubījās, ka vienmēr samaksāsim... Esmu ĻOTI ĻOTI vīlusies!!!! kāzas ir pēc pāris mēnešiem, bet mums vairs nav nevienas baznīcas, jo no bijušās pēc mācītaja teiktā izrakstījāmiea un lūgt lai ņem atpakaļ arī īsti negribas..
Un vēl brīnās, ka jaunie neprecas baznīcās.. :( (tik olgu laiku veltījām mācībām un viss cauri..)

D džulene 27.02.2014

Es domāju, ka noteikti var atrast mācītāju, kas Jūs salaulās. Varbūt konsultējieties ar Vecās Ģertrūdes baznīcas mācītāju Kristu Kalniņu vai Torņkalna draudzes mācītājiem Induli Paiču un Egilu Rozentālu, Krusta baznīcas mācīta'ju Ivaru Jēkabsonu. Domāju, ka ir apšaubāms noteikums ticības pārbaudei - dievkalpojumu apmeklēšana.

S smīkņa 27.02.2014

Ak tu mī un žē!