Suurtuki

Ox uz eta zame4ateljnaja firma!! Kupila vna4ale leta bosanozki ,odela raza 3-4!! Vijavilsa defekt , posla razbiratsa po xorosomu, denjgi ne vozratili, prislosj sdavatj obuvj na ekspertizu. Ekspertiza podtverdila nali4ija defekta 4erez 1 mesjac.Kogda im prinesla vse zajavlenija i zaklu4enija polu4ila obratno ne vsu summu a na10% menj6e t.k. ekspertiza ukazala amortizaciju 10%!! Tak 4to lu46e s nimi ne svjazivatsa!! Defekti na lico ,a priznavatj etogo ne xotjat!! Rezuljtat -10% i leto bez bosanozek!!

M Mamma 04.04.2008

Rakstītais atbilst patiesībai, jo arī es saskāros ar problēmam iegādājoties šajā veikalā apavus, nelaipna atieksme pret pircēju no vadītājas puses un nevēlēšanās risināt radušos situāciju. Ejat ear lījumu šim veikalam!!!