SushiService - Kvalitāte

Esmu nenormāli vīlies šinīs sušī.
Pasūtīju vienu setu un vēl nedaudz atsevišķi uz 12,50ls. Piezvanu, teica, ka jāgaida 2,30h piekritu pat tam. Atveda noteiktajā laikā, bet uzreiz varēja ieraudzīt miniatūriskos, mazos suši. Kad sāku ēst vēl vairāk vīlos jo avokādo bija zaļš un tik ciets, kā burkāns. Tas bija vis stūlbākais jo viņus bija grūti sagremot un apēst. Tad vēl bija tādi kuri ir ar sezama sēklām, ja to tā var nosaukt, vairāk jau līdzinājās rīsu pikai kurai pielipis sezams dažās vietās. Biju tik neapmierināts ar visu, ka zvanīju lai pasūdzētos. Par zaļajiem avokādo man atbildēja, ka kādi ir tādi nu ir. Kad prasīju kāpēc ganbejā visu cieņu viņiem tādu zaļu nav saņēmu atbildi, ka man neviens neliedz iet un ēst ganbejā ja man kaut kas nepatīk! Īsāk sakot konkrēts šmaukļu kantoris. Vienīgais ko es no viņiem dzirdēju ir tas, ka viņi ņems vērā manu sūdzību, bet drošvien uz manu sabojāto vakaru un apetīti viņiem ir dziļi vienalga! Un mani 12,50ls aizlidoja miskastē, tos gan man neviens nesolīja atgriest, vai vismaz atkārtot pasūtījumu normāli un kvalitatīvi kā to dara normālās vietās. Vēl viena nianse, ka interneta mājaslapā pat ir konkrētas kļūdas tur rakstīts nevis kā mūs atrast, bet gan kā mums atrast, laikam lapu taisījis kāds krievu hakers tā tsūlbuma fotto pievienoju rakstam! ;) iesaku šīs firmas īpašniekam pievērst lielāku uzmanību sava produkta kvalitātei jeb drīz vienīgais kas pasūtīs šos suši parodijas būs ķekavas putnu fabrika lai pabarotu vistas. Rodas iespaids, ka firma strādā uz kvantumu ar neprofesionāliem un nekūlturāliem darbiniekiem un pelna naudu uz gadījuma klientiem kuri pasūta pie viņiem neviens sevi cienoš suši cienītājs otreiz pie viņiem neēdīs.

T

T totenkopf 14.08.2012

Tas ir sviests!

donna b 15.08.2012

Tava sūdzība saucas "kvalitte" - vai ari pats esi analfabets? Vai varbut steigā kļūdījies? Protams ka publiskājā saitā nav jābūt kļūdām, bet tas nav iemesls apsaukt tos, kas saitu ir taisījis. Suši manuprāt ir jāpasūta no mikado.lv. Tur bija vilšanās tikai vinu reizi no kādiem 15 pasūtījumiem. Daži saka ka tokiocity.lv arī ir ok, bet neesmu meģinājusi.