www.sudzibas.lv SUSHIMAX, SIA ZIM nekvalitatiīvs pakalpojums

SUSHIMAX, SIA ZIM - nekvalitatiīvs pakalpojums

Ļoti nekvalitatiīvs pakalpojums: suši bij vnk bezgaršīgie. Filadelphijas siera vietā viņi izmanto kādu citu, lētako. vispār nav garšas. un rīsi arī nav īstie. Vnk samakšaju 11,20 Ls par parastiem rīsiem.
Viņi sež kādā pagrabiņā. kad atnācu pakaļ pasūtijumam, nodomāju kā maldījos adresē, jo bij slēgts.
Pat maisu neiedeva līdzi - tā arī staigāju pa ielu ar lielo paplati rokā.
Bet pat galvenais ir tas, ka viņi krāpj klientus , izmantojot nevkalitatīvus produktus suši pagatavošanai.
Man arī parādījās aizdomas par san.higienas ieverošanu ieraudzījot to pagrabu.
Es nekad vairs neizmantošu viņu pakalpojumus, un citiem arī neiesaku.

A auto-noma 20.03.2014

Tad jau uzņēmums būs īpaši centies, lai pagatavotu jums suši no neīstajiem rīsiem, neīstā siera un veciem produktiem. Esmu tur veicis pasūtījumu vismaz 10 reizes un rīsi vienmēr ir bijuši īstie :) Runājot par restorāna telpām, kuras tur ir remontā - neviens jau negatavo suši uz vecajiem restorāna galdiem, bet gan virtuvē, kas ir nodalīta un atbilst visām PVD normām, ja jau darbojas vairāk kā gadu!

Palasot citus jūsu komentārus (par interneta veikaliem, kuponu portāliem, masieriem, kārtridžu uzpildi utt..) tā vien šķiet, ka Latvijā neviens uzņēmums neatbilst nekādām normām! Jūs neskaitāmas reizes apzog un melo, seksuāli uzmācas utt.. Pirms nepamatoti bojātu uzņēmumu reputāciju - būtu jāpadomā par sevi un savu attieksmi!