www.sudzibas.lv Sushi express Nekvalitatīvs serviss

Sushi express - Nekvalitatīvs serviss

Sushi kvalitāte, ļoti zema. Ar vīru regulari pārkam sushi no Gan Bei, bet vienu vakaru nolēmam pagaršot citu uzņēmumu gatavoto. Tā nu pasūtijām caur interneetu atrasto sushiexpress.lv, atveda kā solija, pēc izskata tā neko, bet ēdot sapratām ka ēdam vienus rīsus.Sojas mērce nebija ielikta ta ko pasūtijam, bet cita. Veicam pasūtijumu uz 30.00 LS , vīrs pasūtija tos dārgakos ar domu ka tie nu būs garšīgki ar labu kvalitati.Sushi bija dažādi pēc izskata, bet pēc garšas vienādi- pildijums maz, siers ielikikts niecīgs, rīsi sausi un sablīvēti itkā ilgi stavējuši ledusskapī. Mēs bijam šokā ka tā.Takā vīrs pats agrāk profesionāli taisija sushi, un ik pa laiku apmeklejam Gan Bei, tad zinam kā tomēr ir jagaršo sushi. Šie nestav neblakus pat paštaisītam, ne Gan Bei, lai gan pa telefonu apgalvoja ka viņiem ir labaki un garšigaki sushi.Šķita ka tie tika no maximas atvesti. Tomēr ieperkoties par 30.00 ls gaidijām ko labāku. Pat ļoti šķiet ka uzņēmums iziet uz kvantitati nevis uz kvalitati. Manā skatijumā tā ir cilvēku krāpšana, esam ļoti vīlušies, bet laba mācība: Tagad tikai un vienīgi Gan Bei pasūtīsim.Uzņēmuma vadītajam ir nopietni japadomā par kvalitāti, jo tomēr taja ir jēga. Domāju ka JŪS sushiexpress.LV esat daudz klientus zaudējuši, tikai retais kas ir vīlies kautko publiski pasaka.

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet SUSHI EXPRESS un GAN BEI vispār nevar ēst man tas negaršo.
Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)

S samer 20.06.2013

Gan Bei ir pats lābakais- gan serviss, apkalpošana un virtuve, ja varbut gadas kadreis kads mazaks sushi pec izmera neka būtu jabūt, bet toties pagatavots ir garšīgs un svaigs.

Sammer

H harvard 21.02.2015

Pasutijam no Sushi Express - patiesam Maximas vai Rimi pasdarinajumi ir labaki. Sliktakais sushi, kadu esmu edis.
Ietaupijusi uz visu - iznemot risus.

Z zuher 06.04.2015

jā, arī biju smagi vīlies. pasūtiju 64gabaliņus. atveda tik maziņus ka nezināju ka tik mazus var uztaisīt. un nebija arī diezko garšīgi