www.sudzibas.lv supoles.lv netur solījumus

supoles.lv - netur solījumus

nesaistieties ar šo firmu, kas it kā piegādā un uzstāda šūpoles. Velk garumā, pārliek laikus vairākas reizes, bet beigās vispār neierodas un šūpoles netiek atvestas. Labi, ka biju pasūtījis pašas lētākās 90LVL, bet ja būtu rotaļu laukums pa 300 LVL. Tur šefi jauni puikas, kas nesaprot, kas ir klients, un kas ir biznesss, nemitīga māna cilvēkus.

V

I inesse 05.04.2012

Mani arī šie superbiznesmeņi apkāsa. Nekādā gadījumā nesaistiesties ar Gati Gailīti, tikai sabojāsiet nervus, nekādu šūpoļu nebūs.

I inesse 05.04.2012

blēži

Ausainītis 05.04.2012

Latvijas bizness!

V vikings55 06.04.2012

Jā, tādi ķēmi droši vien raud, ka valdība neatbalsta uzņemējus, bet paši tikai spēlē datorspēlītes, par klientiem nospļauties. Bērnam bija dzimsanas diena, bet viņi pat nepiezvanīja, ka nebūs, telefonu paši vairs neceļ.

G guncuks 11.04.2012

Viņiem tikai uztaisīta ma'jaslapa, bet reāli nekādas šūpoles nepiegādā. Draugos gatis Gailītis sēž šūpuļkrēslā, pat pašam nav šūpoļu. Kāpēc tad viņi reklamējas, ja neko nedara?

V vikings55 15.04.2012

Cita firma man 3 dienu laikā piegādāja un uzstādīja šūpoles, lai gan nedaudz dārgāk. Nesaistieties ar šūploes.lv, tikai sabojāsiet garastāvokli.