AtrisinātaŠūpojies Šūpolēs. Rembergo SIA - Krāpšana

“Šūpojies šūpolēs” jeb SIA REMBERGO ir totāls krāpnieku kantoris! Nekādā gadījumā nemaksājiet nekādas naudas. Darbojas tāds izveicīgs puisis ģirts vanags, kurš ir ļooooti nasks uz naudas saņemšanu un avansu rēķinu izsūtīšanu, bet faktiski šūpoles un bērnu laukumiņus bērniem neredzēt kā savas ausis..

Mūsu stāsts sākās šī gada 7. Maijā, kad pamanījām facebook reklāmu par lv ražotiem, skaistiem spēļu laukumiem un nolēmām tādu pasūtīt mūsu mazajiem, lai vasarā var spēlēties-sākums daudzsološs-avansa rēķins par 943 eur 1 dienas laikā, izpildes termiņš mēneša laikā ar visu uzstādīšanu pie mums, bet nu vēlākais līdz līgo svētkiem laukumiņš noteikti tikšot uzstādīts.. Mazie katru dienu prasa, kad būs, kad būs-audzinu un saku-drīz būs, onkuļi jau ražo. Bet onkulis ģirts izrādās ir ļaunāks par pašu grinču un ražot māk tikai bērnus, ja var ticēt visam tam murgam, ko viņš saviem klientiem sūta sarakstēs un diezgan jēlajā komunikācijā par dzimstošiem ceturtajiem bērniem septembra beigas kā attaisnojumu tam, ka nav spējis līdz līgo uzstādīt bērnu spēļu laukumiņu klientam:) :) jebkurā gadījumā ir pagājis tieši pusgads-neesam saņēmuši ne spēļu laukumu, ne savu naudu, esam iesnieguši šobrīd visu dokumentāciju patērētāju tiesību aizsardzības centrā, gatavojam arī ar juristiem dokumentus tiesai, jo skaidrs, ka šādi kretīni kā ģirts vanags savādāk nemāk sarunāties, tad lai nu tiesu izpildītāji klauvē pie viņa namdurvīm un purina viņa bērneļus laukā no biksēm, kuri īsti jau nav vainīgi, ka tēvs tāds losis un idiņš, bet es saviem bērniem savādāk šo viņa uzvedību nespēju paskaidrot:) diemžēl ir arī riebīgi cilvēki pasaulē. Uzcēlu māju, nodzīvoju līdz 45 gadiem-neviens nekad mani nebija tā uzmetis, bet visam pienāk pirmā reize. Aicinu visus, kam ir līdzīgs stāsts ar šo kretīnu Ģirtu Vanagu, rakstīt man-apvienosimies tiesvedībā pret šo "uzņēmēju"-krāpnieku..

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dace_Skuja 13.05.2019

Pēc gada noilguma un neskaitāmās telefona sarunām/sarakstēm šodien atguvām iemaksāto naudu pilnā apmērā.

D

Nopietns klients 12.11.2018

Vai Vai Vai

E ElinaKali 27.11.2018

Tieši tāda pati situācija. Cīnāmies ar viņu jau kopš maija.
Lai nesabojātu bērniem prieku, iesaku nesūtīt no viņa neko.

V varkali 14.05.2019

Pilnīgi tas pats. Gaidu savu rotaļlauciņu (vai naudu) kopš 2018. jūnija. Šodien atsūtīju policijai iesniegumu par krimināllietas ierosināšanu.

G Gerda3 27.06.2019

Es gribu šim pievienoties. Mani apvārdo, ja izdodas sazvanit, kopš 2018. maija