www.sudzibas.lv Suņu klubu nekrietnības Nepalīdz, tikai ņem naudu

Suņu klubu nekrietnības - Nepalīdz, tikai ņem naudu

Sūdzos pat to, ka no mana suņa nāk slikta smaka un viņš met vilnu. Un no suņu kluba neviens nesniedz nekādu palīdzību. Es maksāju tādu lielu naudu par suni un tad vēl tās lielās biedra naudas. Tā ir krāpšana.
Visa māja jau smird, man visas drēbes ar vilnu, uz teātri smuki nevaru aiziet- visi viebj degunus. A klubā visiem pofig, kāš tikai naudu.

B

L LLLL 23.10.2008

Vajadzētu to sunīti arī kādreiz vannā ielikt :)

B beibe 23.10.2008

Sunji meedz mest vilnu, kad maina kazhoku, starp citu un jaamaazgaa vinji arii ir :):)

1 123 23.10.2008

Izklausās pēc tādas suņa vaukšķēšanas. Iemācies kopt savu mīluli, palasi grāmatas un parunājies ar cilvēkiem. Varbūt vēl klubā pieprasi garantijas apmaksu kopšanai vai atdod preci atpakaļ! Neizklausās ka mīli savu mazo draugu.

X Xrjusha 23.10.2008

Ja esi iegādājies suni, tad rēķinies, ka spalvas būs visur. Varbūt iegādājies putekļsūcēju, jo tās spalvas ir arī jāsatīra :D

L Liene 23.10.2008

Tak vaijag to suni izmazgāt, ja smaka nepazūd tad dodies pie veterināra un par tām spalvām ak kungs paņem iztīri māju izmazgā apģērbu un dažas reizes nedēļā izķemmē to vaukšķi!!! tāda sajūta it kā tu pirmo reizi mūžā suni redzētu un nekad iepriekš neesi dzirdējusi ka suņiem mēdz krist spalva vai sašmulēties kažoks!!!

A Atis 23.10.2008

A ko domāji, ka klubā viņu tev kāds izmazgās? Galu galā.. iemidzini.. i sunītim būs vieglāki pašai, nebūs jāmaksā brieda naudas!

N Nardicum 26.02.2009

Stulbās Bārbijas!!! Nopērk dzīvu suni, kā rotaļlietu, bet pēc tam brīnās, ka viņš ēd, kakā un met spalvu.

Nardikum fermaa briivdienas?

Mamma 06.03.2009

Ne Nardicumam Barbijas nepatik.

Mamma 06.03.2009

Nee man skauz ka Barbijas negrib pirkt manus smukos toicikus .Naak tikai milzigi Liluki .

E etta 13.03.2009

Noperc veikala rotala suniti.Tadiem vispar nevajadzeja iegadaties dzivniekus, NEBUS NEKADS BRINUMS KA PEC KADA LAIKA TO SUNITI IZMETISI ARA.Nezinu cik tev gadu, bet bernus nedzemde, jo vini kad piekaka ari smird.

K Kate 13.03.2009

Suņus vajag kopt, mazgāt, ķemmēt, piemēram Es nezināju cik bieži, mazgāju savu vilku reizi mēnesī, villa sāka iet nost, sāka kasīties, āda palika sausa.Izrādās viņus jāmazgā 2-3 reizes gadā un ar tik vasarā.Un citi ulbi cilvēki domā, ka es viņu nemazgāju, domā netīrs, blusains, pasaka aizej mājā un kārtīgi nomazgā, slikti, ja no vienas galējības otrā.

N Nardicum 16.03.2009

Nu ko te ar idiņiem diskutēt? Viņi jau savu pakaļu nejēdz nomazgāt :) Ja Bārbijai smadzeņu cik mušai, būtu paskatījusies vismaz manā mājas lapā- man toju kucēnu pārdošanā nav un pieraksts ir jau uz 2010 gadu ;)

Mamma 16.03.2009

Nardikum- kas uz citiem saka tam uz meles kaka. Vai tik tev nav ta audzetava kur aziatiki ir siki, psihi un ar dizplaziu?

Mamma 16.03.2009

Tas tiesa dzirdetas daudzas sudzibas.

Mamma 16.03.2009

Eu Nardikum shitik ruji nelamajies, tu jau ka lauku traktorists muti palaid, fui cik nesmuki.

Mamma 17.03.2009

Ta tema pati pa sevim ir stulba un maksligi radita lai paraditu kadu brehnu var sarakstit. Tikai idioti te pilna nopietniba atbild.