www.sudzibas.lv Suņu audzētava Suns ar defektiem

Suņu audzētava - Suns ar defektiem

Labdien, gribu informēt cilvēkus, kas vēlēsies iegādāties kucēnu Tukuma rajonā, Tumes pagastā pie J. Vigules.

Lieta, tāda, ka nesen esmu iegādājusies kucēnu gan priekš sevis, gan priekš izstādēm, sānāca tā, ka mūs apkrāpa, suni pārdeva ar brāķi ( Prognātija ) un akūtu acs slimību ( konjuktivīts). Kaut gan mēs jautājām, vai sunim ir kādi defekti, uz ko mums atbildēja, ka nav. Neskatoties uz to, tajā audzētavā ir daudz problēmu ar dokumentiem, mums izsniedza dokumentus, kur bija rakstīti citi saimnieki. Kā arī pērkot suni ( Maltas zīda kucēnu ), saimniece iedeva kaut kādu šķidrumu, lai smērētu ap acīm spalviņu. Kad mēs jautājām, kas būs ja šis sķidrums tiks acīs, suņa pārdevēja atbildēja, ka nekas traks.

Kā vēlāk noskaidrojās no veterinārārstes, tas šķidrums bija kaut kāda skābe, lai izbalinātu kucēnam spalvu. Tas ir nepieciešams tāpēc, lai Maltas zīda suns izskatītos pēc normāla suņa, nevis ar brūnu purniņu, kā tas izskatījās, kad mēs to iegādājamies. Brūns purniņš bija no acu asarošanas.

Turpmāk mūs gaidīja vēl jauni atklājumi un nežēlība, kad braucām ar kucēnu atpakaļ pie tās sievietes no kuras iegādājāmies suni, pārrunu laikā to izrāva no rokām. Un vairs neatgrieza atpakaļ. Uz prasībām, lai atdot naudu vai kucēnu saimniece izlaida lielo suni un deva komandu uzbrukt. Tajā brīdi, es ātri noreaģēju, saķēru mammu aiz rokas un mēs iekāpām mašāinā. Aizbraucām tā arī nedabūjot ne naudu atpakaļ ne suņuku.

Pats galvenais, es baidos par tā kucēna likteni, es baidos, ka tam suņukam var nodarīt pāri, jo es šaubos, ka tā saimniece pārdos to pašu kucēnu trešo treizi. Es tagad nezinu, ko lai dara, katru minūti domāju par sunīša dzīvību.

Gribu piebilst, ka tad kad atbraucām pie viņas, es pamanīju, ka suņa nožogojumi, kuros dzīvoja suņi, +34 grādu karstumā bija apsegti ar biezu tumšu segu, loti ceru, ka uz to brīdi suņi tur nebija iekšā.

Ar cieņu,

Kristīne

K

D Dīdī 17.07.2010

Mjaa, ko no cilveekiem, kuri iztiku pelna paarojot dziivniekus, citu var gribeet? Sii teema veelreiz apstiprina manu uzskatu, ka visi sie sunju audzeetaaji un skirnes sunju pirceeji ir pasisti, butu labaak kaadam sunelim no patversmes maajas un labu dziivi iedevusi. Kaada atskiriiba skirnes vai ne skirnes suns, galvenais, ka saveejais un miils..

I Ilo 19.07.2010

Tāpēc pastāv policija, kur griezties ar iesniegumu par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Klusēt gan nevajag.

L lucija 19.07.2010

DOMĀJU, KA ŠIS IR TAS PATS STĀSTS=== nejauši iekopējās priekš informācijas...

Ja vēlies tikt apkrāpts - nopērc maltēzes kucēnu Tukumā, no Lienes V. Piedāvā kucēnu bez identifikācijas (mikročipa vai tetovējuma), toties ar iekaisušām acīm, nesastāda pirkuma līgumu (tātad nevarēsiet pēc tam neko pierādīt), pats galvenais - par jūsu naudu jums piedāvās kucēnu ar brāķi - pārkodienu (apakšžoklis kā buldogam izvirzīts uz priekšu), apgalvojot, ka kucēnam nav nekādu defektu. "Dokumentus" arī varēsiet smuki izvietot atejā uz nagliņas - tur tiem būs īstā vieta. Ekstras - ja uzdosiet pārāk daudz jautājumu vai mēģināsiet sūdzēties - tiksiet aprīdīti ar suņiem. Nepalaidiet garām tādu iespēju tikt apkrāptam.
(Cilvēki, nu neesiet taču aitas)
Šķirne: Maltas sunītis
Vecums: 3 mēn.

Cena: 500 Ls

Cena: 500 Ls
Foto:
Suņi, kucēni Maltas sunītis, cena 500 Ls, Foto

Tālrunis: (371)2607-19-53 begin_of_the_skype_highlighting (371)2607-19-53 end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting (371)2607-19-53 begin_of_the_skype_highlighting (371)2607-19-53 end_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting
E-mail: [slēpt]@inbox.lv
Vieta: Tukums un raj.

Visi sludinājumi ar šo tālruni (document.write(PHONE_CNT)3)
Visi sludinājumi ar šo E-mail adresi (document.write(EMAIL_CNT)3)
change_price( 8 ); print_phone(PH_1, 1, 1); show_banner( );

U uhj 29.07.2010

Vedot kucēnu pie šī ārsta jūs par naudu dabūsiet da jelkādu izziņu
ha ha ha

Mīloši dzīvniekus cilvēki pie tādiem savus mīluļus neved, kā to izdarījāt jūs divas krāpnieces Jevgēnija Barovska un viņas meitiņa.
Vienīgais ja jūs esat uz vienu roku ar šo vetārstu lai krāptu cilvēkus.
Rakstot viltus aprakstus un tad pēc tam apsūdzēt un krāpt cilvēkus.

U uuu 29.07.2010

Tā vienmēr pašas par aitiņām izliekas bet izstenībā viltnieces.

Pie tāda veta es pat beigtu nevestu kur nu vēl kucēnu .

Un kādēļ tad uzreiz ar policiju nebraucāt skaidroties ja jau tik tiešām tā bija kā rakstat.

U uuu 30.07.2010

Jocīgi dzīvo Rīgā un suni ved uz Rēzekni pie vetārsta,
KAS MUMS RĪGĀ VETĀRSTU NAV VAI ?