www.sudzibas.lv suņu audzētāji suņu audzētāji- paši savas bedres racēji

suņu audzētāji - suņu audzētāji- paši savas bedres racēji

Sūdzos par suņu audzētājiem - pašiem savas bedres racējiem -Bēdīgi un graujoši ir tas, ka te uzraksta kāds neapmierināts, sarūgtināts kucēna pircējs (labākajā gadījumā, jo ir dažādas situācijas un gadījumi), bet pārsvarā uz to ar lielu prieku atsaucās citi suņu audzētāji un paklupušo nabadziņu ar saviem komentāriem, izdomātiem stāstiem cenšas nospārdīd un iedzīt pavisam zemē (priekā berzē roķeles- ā.., par šo arī raksta, pirksteļi jau drukā ļauneklības...). Tas ir ļoti pamanāms vērojot ilgāku laiku šīs sarakstes, dažu stils un niki ir atpazīstami, gadījumi vispārzināmi- Latvijas mazajā vidē un latviešiem raksturīgajā mentalitātē- nevis atbalstīt, kooperēties, aizstāvēt. It kā anonimitāte vēl to visu pastiprina. Paklupušis cenša attaisnoties- bet veltīgi, jo pret anonīmām apsūdzībām tas nav iespējams un sūdzības popularitāte tikai pieaug.
Un tad, cilvēkiem, kas grib nopirk kucēnu (kaut gan parasti šinī mēslu portālā sevišķi normāli ļaudis pat neielūkojas), lasot visu šo rodas brīnišķīgs iespaids par suņu audzētājiem kopumā-rupji, ļauni, negodīgi, skaudīgi, mantrausīgi, nežēlīgi pret suņiem, moca kucēnus, vairo tikai slimus suņus, ienīst viens otru, nedalās pierezdē, priecājas par citu bēdām.
Tāds zems lidojums ir noželojams, kauns, paši ziniet kam...
Tāpēc aicinu visus suņu auzdētājus nereaģēt uz šiem mēsliem un rakstīt labus komentārus un padomus kucēnu pircējiem u.t.t., ja ir labas idejas- dalīties.

E Eseseseseseseseses 07.09.2010

nu bet miiljaa autore - ko tu citu no cilveekiem, kuri savu iztiku pelna paarojot dziivniekus, sagaidi? so saitu apmekleeju regulaari un man ir izveidojusies iipasa nepatika pret sunju audzeetaajiem un pirceejiem, kuri kaa sasvilusi dzenas peec skirnes sunjiem kaut gan vareetu iedot labas maajas un dziivi patversmee nonaakusam suncim...un ar inteligences liimeni, kaa jau pati atziimeeji, ne vieni, ne otri iipasi neizceljas..

L Lāsma 07.09.2010

Diemžēl nožēlojami lasīt šādus komentārus. Kāpēc visiem būtu jāņem obligāti suņi no patversmes? Starp citu, bērnu bērnu namos arī pilns, vai tas nozīmē, ka pirmais, ko darīsiet, būs uzspiest jaunajiem vecākiem adoptēt kādi nelaimīgo? Vai arī sievietēm precēt tos vīriešus, kas tepat vien nelaimīgi velk savu dzīvi kaimiū pagalmā? Kāda Jūsu darīšana, kā cilvēki nolēmuši tērēt savu naudu? bet par inteliģences līmeni iesaku spriest pēc tam, kad būsiet iemācījušās abas pietiekamā līmenī lietot savu dzimto valodu. :)

A Arta 08.09.2010

Es, piemēram vēlējos paņemt suņuku no patversmes, bet es gribu mazu suni jo dzīvoklī lielam sunim ir grūti. Par nelaimi šādu suņu patversmēs nav, meklēju vairākus mēnešus. Tā, kā beigās nopirku mazas sugas suni. Kaķis mums ir no ielas...Ne vienmēr varam caur patversmēm dabūt mazu suņuku man nepaveicās. Tādēļ, jau nav jānosoda cilvēki kuri pērk sugas suņus, bet jānosoda cilvēki kuru vainas dēļ pilnas patversmes...

L LAURA 08.02.2011

Mana labakā draudzene ar savu ģimeni audzina šķirnes suņus. Viņi tos mīl kā savus ģimenes locekļus. Ir ar mieru atdot visu savu naudu, lai tikai suņi būtu paēdusi un veseli. Sunīsi, protams, tiek pēcāk pārdoti, bet tik un tā tie netiek aizmirsti. Vini interesējas, kas notiek ar tiem talāk, vai ir labi saimnieki. Tā ir mīlestība pret dzīvniekiem, nevis tīra naudas pelnīšana. Protams, nauda arī tiek dabūta, bet tā tapat aiziet mājās esošos suņos.

Z Zinaida 08.02.2011

O svoih detei hozjaeva sobak toze tak zabotjatsja?

A artis 13.03.2011

Un ved savus sunus uz ielas lai karto dabiskaas vajadziibas, un nesavaac.