Sumo SIA

Iesaku cilvēkiem kuri patiešām ciena sevi un savu laiku nekad nepasutīt preces no internta veikala ( sumo.lv )Mana personīgā pieredze, pasūtiju caur viņiem auto skaļruņus, cilvēks lauztā latviešu valodā pateica ka rīt manis pasūtītā prece būšot pie viņiem ofisā, es noticēju, pienāca nākošā diena neviens no sumo.lv nezvana, mēģinu viņus sazvanīt neveiksmīgi jo norādītie mob. telefona numuri vispār neeksistē un norādītais telefona numurs ir fakss!!!Lai noskaidrotu vai vispār viņi ir pirkuši šo te manis pasūtīto preci latvijas Pioneer pārstāvniecība, saņēmu noraidošu atbildi!!!Starp citu vēl līdz šai dienai man nav pazvanijūši no sumo.lv pagājušas jau 4 dienas!Vai šis cilvēks kas strādā sumo.lv vispār saprot ko pats Latviešu valodā runā!!!

T