Suligs Dizains - Krāpšana

Sveiki! Padalīšos savā pieredzē! Man bija nepieciešamība izveidot mājaslapu, kamēr meklēju uzņēmumu, kas man par saprātīgu summu izveidos mājaslapu, pēkšņi no "zila gaisa" mūsu salonā ienāca pats tā laika uzņēmuma "SulīgsDizains" vadītājs Jānis Stepiņš, ar piedāvājumu izveidot mājaslapu. Skaisti izstāstīja, izstāstīju savas vēlmes, viņš teica, to visu izdarīsim, nav problēmu, teica, ka jāsastāda līgums un jāveic avansa maksājums 150 EUR vērtībā, tā arī izdarījām, līgumu sastādīju, pieliku vēl savus punktus, un pārskaitījām avansa maksājumu par mājaslapas izveides pakalpojumu.Izpildes termiņš bija 2 - 3 nedēļas.Mājaslapas uzmetums tika parādīts, un kad zvanīju, teica, ka viss procesā.Pagāja mēnesis, lapas kā nav - tā nav.Tad sola, sola un sola!Serveris nobrucis utt.Sākās kaudze ar atrunām un aizbildinājumiem!Zvanīju ik nedēļu, viņš tik stāsta atmaksas, pagāja 3 mēneši, zvanīju un teicu, lai atgriež naudu, ka līgums nav izpildīts, un man tādu pakalpojuma sniedzēju nevajag!Firma jau esot iesniegta kā maksātnespējīga!Viņš man naudu atdošot skaidrā 2 nedēļu laikā,Paiet divas nedēļas, zvanu viņam, viņš saka, ka bija atkal kārtējās problēmas un jautā man- vai nav iespēja atdot pa daļām!?Es teicu, ok, maksājumus sadalīju 3 nedēļās pa 50 Eur katrā, pie tam pirmo daļu solīja tās pašas nedēļas nogalē pārskaitīt!Naudas kā nav tā nav!Zvanu! Neceļ!Zvanu! Neceļ!Vairs neatbild uz telefon zvaniem vispār Sākumā likās patīkams/apņēmīgs puisis - nedomāju, ka beigās notiks tā kā notika! Puika jauns un stulbs! Galīgi nav uzņēmējtipa! Krāpnieks! Neģēlis!Ja kāds zin, kur viņu var atrast, padodiet ziņu uz [slēpt]@inbox.lvJa jau zvanus neceļ, būs jāsatiek personīgi!Man galīgi nav žēl veltīt tam laiku!