StudioZ/matracis - māna pircējus

Pārdod ''ļoti vērtīgu" matraci Ortheo Medical. Matracis visparastākais, ko citur var nopirkt par 40Ls
Māna pircējus, sakot ka var atteikties mēneša laikā, bet pēc tam vairs neņem atpakaļ.
Sazvanīt ļoti sarežģīti. Bet kad ir mēģināts atteikties - visādi atrunāja, tad piesolīja dāvanas un apmaiņu uz labāku, bet pazuda ar galiem.

L lyly 14.02.2014

Tiesam, , feina firma, , -iedod pameginat uz 14 dienam, tad tikai jasazvanot ja gribot atdot atpakal...pasi atbrauksot pakal...viss ir farss...tiesam -iesmere visparastako madraci par ko varetu maksat ~50 eiro ne vairak...Zvanijam un laicigi atteicam 3 reizes lai brauc pakal, kur miegains tips tik noteica ka ar mums sazvanisies...protams sazinajas tad kad esot jau par velu atdot un ta tagad esot, , neiespejama misija, , ...mes turpinam planu ka velamies no vina tikt vala un nav velme par, , kruto" madraci maksat 242eiro...skaisti sasainojam un dodamies ciemos

L Liene Karole 05.03.2014

Iegādājos šo pašu matraci 2013. gada Novembrī, ar piedāvājumu bezmaksas izmēģināt uz 14 dienām, no sākuma kad gulēju uz šā matrača, man šķita, šausmas cik neērts, bet jau pēc nedēļas, tieši man vīrs kurš apgalvoja ka tas viss ir blefs, teica ka viņa locītavas vairs nesāpot tik traki kā pirms nedēļas! Tagad kad jau ir pagājuši trīs mēneši, esmu ļoti priecīga par šo pirkumu, manas muguras sāpes kā ar roku noņemtas, nemaz nerunājot par vīra locītavu sāpēm kuru dēļ agrāk vairākas reizes viņš naktīs cēlās un mocijās, tagad vīrs ir laimīgs un guļ kā nosists!!

Nekad nepateiktu ka man šo matraci kāds ir iesmērējis, ietteicu saviem draugiem un radiem, un visi ir ļoti apmierināti!

N noksa 07.04.2014

lyly, interesanti kā jums beidzās gājiens ar sasaiņoto matraci? arī mūsu gadījumā atteicāmies no matrača 3 reizes, teica, ka sazvanīsiespar matrača paņemšanu atpakaļ, bet nekā. atnāca vēstule no parāda piedzinējiem un prasa apmaksāt pilnu matrača summu.

R RuditeLiepina 09.04.2014

Skatos, ka viņiem tāda shēma - arī ar mani tieši tā pat apgājās - kad zvanīja pa telefonu un piedāvāja izmēģināt teica, ka varēšot atdot atpakaļ 14 dienu laikā neko nemaksājot. Kad bija pagājušas kādas 7 dienas, zvanīju un atteicos, bet tur visu laiku atbild meitene, vai tas "aizmigušais" vīrietis kurš jau te tika pieminēts, un teica, ka nodošot informāciju un ar mani sazināsies par matrača atdošanu. Katru nedēļu zvanīju un par sevi atgādināju, ka man vēl neviens nav atzvanījis, bet mani tik mierināja, ka viss ir kārtībā, ir piefiksēts, ka es gribu atteikties un viss ir kārtībā. Tagad, kad pagājis vairāk kā mēnesis, man piezvanīja no tās firmas un prasa, kapēc es gribu atteikties? (kaut gan līgumā ir rakstīts, ka varu atteikties nesniedzot nekādus paskaidrojumus) un ka esot par vēlu, jo jau esot sen pagājušas tās 14 dienas. Par laimi biju tik apķērīga un tad, kad pirmo reizi zvanīju, lai atteiktos uzrakstīju un nosūtīju viņiem ierakstītu vēstuli, par to, ka vēlos atteikties. Šajā gadījumā tas mani paglāba no šiem krāpniekiem. Bet tagad viņa man saka, ka man esot tikai divi varianti vai nu sūdzot viņus tiesā, vai samaksājot par piegādi (kaut gan pa telefonu pirmajā reizē viņa man teica, ka piegādās un savāks matraci par brīvu).
Un matracis tiešām visparāstākais tieši tādu pašu var nopirkt arī Jyskā.

D Dolce 07.05.2014

Tapēc matračus ir jāiegādajas pie profesionāļiem!

K kresta 23.05.2014

Tiešām šī firma ir ļoti neuzticama, īstākā krāpnieku banda. Sola maģiskus brīnumus - veselīgu un kvalitatīvu miegu, beigās no tā visa tikai "skaisti" iekasē naudiņu. Zvanījām vairākas reizes, lai noteikto 14 dienu laikā no šī bezmaksas izmēģinājuma brīnuma, bet SIA "StudioZ" tikai atrunājās, ka matraci savāks atpakaļ, kad būs reiss uz to pusi un tādā garā, īstākais apmāns (šobrīd, kā noskaidrojām - šāda firma vairs neeksistē). Paldies jāsaka Kasparam Erelim un viņa uzņēmībai cilvēku mānīšanā (kaut gan nevar zināt vai tas ir šīs personas īstais vārds un uzvārds), klāt vēl jāmin lieliskā sadarbība ar "Aizdevums.lv". Cilvēki, esiet vērīgi sadarbojoties ar šāda veida firmām, par brīvu mūsu valstī neko nedod!

S shantel 09.07.2014

Gribēju brīdināt, ka šī kompānija joprojām turpina darboties.
Tikko man zvanīja un piedāvāja izmēģināt uz 30 dienam.
Tikai pateicoties Jums neiekritu.
Paldies.

R RuditeLiepina 18.05.2015

Tur jau tā lieta, ka matracis man nemaz nebija nepieciešams. Taču Jūs visi zināt cik uzbāzīgi mēdz būt telefonpārdevēji :)