www.sudzibas.lv Studioprint SIA nekvalitatīvs darbs

Studioprint SIA - nekvalitatīvs darbs

Pasūtīju stikla virtuves paneļus. Summa paliela-250Ls. Atbrauca, nomērīja. Nobrīdināju, lai nomēra labi, lai nav ''kā parasti''... Ar pasūtījuma izpildi nokavēja nedēļu. Atvedot iepakotos stiklus ( atveda ar vecu lūzni, kur stikli uzlikti uz nolaistiem sēdekļiem... ), dod parakstīt aktu, ka Tev nav pretenziju, ka viss ir ok. Pēcāk pakojot stiklus ārā, izrādās, ka plēve vienkārši ir nekvalitatīva - absolūti ne tas, kas ir bijis ļoti konkrēti pasūtīts. Pieliekot stiklus klāt, viens stikls nomērīts pārāk precīzi - reāli nav iespējams dabūt iekšā. Zvanu Sergejam tel. 27121540 (saimnieks ) - labi, stiklus pārlīmēšot. Bet slēdz iekšā reālu muļķi, ka tieši tas ir bijis pasūtīts, kas ir atvests. Reālas dusmas par tādu attieksmi. Stiklus savāc tikai pēc nedēļas!!! Tad vēl veselu nedēļu ''pārlīmē'' savu brāķi!!! labi, beigās stikli ir ar pareizo plēvi. Bet tagad viņa kaktu meistars (kurš uzstādot pa 5 paneļiem dienā ), lūr un mēra vietu, kur savu nepareizi nomērīto stiklu jādabū iekšā. gribēja manā 1000Ls vērtajā akmens galda virsmā ar frēzi ņemt nost 2mm. Idiots!!! Gandrīz pa kaklu iedevu, kad izdzirdēju. Smagi man nācās runāt un gandrīz draudēt, kamēr piekrita ka to vienu stiklu taisīšot pa jaunu. Zināt, cik tas prasīja laiku? 3 nedēļas. Cilvēki mīļie - apejiet šo firmu ar līkumu, ja negribat iztērētu laiku un sabojātus nervus. Nereāli nolaidīga un vīzdegunīga attieksme pret klientu.

O