www.sudzibas.lv Studio Rosse Shellac manikīrs

Studio Rosse - Shellac manikīrs

Nopirku uz kuponiem manikīru ar Shellac laku. Manikīrs tika uztaisīts tā: Uzpūsts k-kāds dezinficējošais, ar metāla instrumentiņu atbīdīta ādiņa, mazliet apgraizīta un tad ķērās pie lakošanas. Ne novīlēja, ne izmērcēja. Bet kas trakākais. Nagus lakoja vispār nepieskaroties rokai, tā kā karsta kaka man roka būtu. Vakarā mans smalkais lakojums viss nonāca nost!!! Tā kā plēvi varēja visu laku noņemt nost. Aizbraucu sūdzēties. Pēc laika pārlakoju, bet atkal tas pats! Manikīru otrreiz vairs neļāvu taisīt. Nospļāvos un trešo reizi nebraucu, labāk zaudēju savus 7Ls, nekā bojāju nervus, tērēju degvielu un laiku. Vispār kabinets, kurā taisa manikīru izskatās tāds apšaubāms - man šķiet, ka man mājās ir vairāk līdzekļi nekā kabinetā, kurā taisa pedikīru, vaksāciju, utt procedūras.
Briesmīgi!!!!

F

B bumbule 17.05.2012

tie skaitās ekspress manikīri, kas ir kopā ar gēllakas pārklāšanu.. un ekspresmanikiirs no tā arī sastāv, ko tu te rakstīji.. diemžēl tā ir..
bet par pārējo gan var sūdzēties..

F fizzy 18.05.2012

Par express manikīru īsti nekur nekas nav teikts ;)

L lience 10.09.2012

Nesen iegādājos kuponu - manikīrs un pedikīrs ar Shellac laku, aizgāju un diemžēl neko nevaru pateikt pozitīvu - manikīrs uztaisīts nekvalitatīvi - jau trešajā dienā Shellac laka man nonāca nost, bija tāda sajūta, ka izmantoja veco laku !!! ārprāts vnk, ar tādu lietu saskaros PIRMO REIZI MŪŽA! Salonam ir skaists nosaukums, bet diemžēl pakalpojuma kvalitāte riktīgi klibo :(
Salons vēl "krutāks""nekā EDEMA !