www.sudzibas.lv Studio Moderna Piegādāta cita prece, nekā tika sarunāts pa tālruni

Studio Moderna - Piegādāta cita prece, nekā tika sarunāts pa tālruni

Man zvanīja no SIA Studio Moderna un piedāvāja izdevīgi iegādāties preces no Top Shop. Mani interesēja dormeo sega vasarai. Vienojāmies par segu Dormeo Одеяло Aloe Vera SKU: 99-1000070127 izm. 140 uz 200 cm ar cenu 29.48 eiro un 5 eiro ar centiem par piegādi pa pastu. Šodien saņēmu pastā savu sūtījumu, kurā bija cita sega DORMEO ALOE VERA DUVET V3 izm.140 uz 200 cm. Mēģināju sazvanīt pa norādīto pavadzīmē tālruni - nav iespējams viņus sazvanīt. Skriet uz pastu un sūtīt atpakaļ? Kad vēru vaļā kasti mazliet sagriezu iepakojumu, kurā bija sega. Bet citādi to kasti atvērt nevarēja. Arī iepakojums - no sāna nav iespējams viņu aizvērt. Izņēmu segu, domāju atstāt to sev, bet neapmierina kvalitāte. Ko darīt?

27.11.2020

S Studio Moderna SIA 27.11.2020

Labdien,
preci Jūs varat atgriezt atpakaļ 14 dienu laikā atbilstoši norādītajai informācijai uz pavadzīmes un atteikuma veidlapā. Ja rodas papildus jautājumi , lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu [slēpt]@top-shop.lv.
Atvainojamies Jums par sagādātajam neērtībām.