www.sudzibas.lv Studio Moderna Krāpšana, slikts serviss

Studio Moderna - Krāpšana, slikts serviss

Piezvanīja no šīs firmas, par pievilcīgām cenām piedāvāja iegādāties dormeo 2 segas, plus vēl dāvanā spilvens, gultas veļa, pārklājs gultai, teica, ka vēl man atlaižu kuponi ir kuriem ir derīguma termiņš un galā sanākot laba atlaide, sākumā atteicos, tad tomēr sākām runāt par līzinga iespējām, teica pārzvanīs man nākošajā dienā, tā zvanu arī nesagaidīju! Kad pagāja vairāk kā nedēļa zvana man kurjers un saka, ka no top shop man pienācis sūtījums, kurš jāapmaksā (143.40 eur) , bij man protams šoks, kā tā bez manas piekrišanas var noformēt pasūtījumu!? Domāju, labi apmaksāšu, tomēr preces noderīgas, atdevu kurjeram naudu! Nu tik veru vaļā kasti un redzu, ka solīto 2 aloe vera dubulto segu vietā tikai viena un nav dubultā! Nolēmu sūtīšu atpakaļ! Nu kā sacīt jāsaka čakarē! Tagad jādomā kā ar 2 bērniem,26 km uz pastu aizbraukt! Vārdu sakot iespaidu par sevi sliktu atstāja un gaidīto neattaisnoja! Kauns!

Dainis 06.02.2018

Tāds šoks bija, ka apmaksājāt. :D

donna b 06.02.2018

Jums atnaca kaut kads sutijums, kuru Jus pat nepasutijat (nav tacu nekada emaila vai citadas vienosanas?). Jus to apmaksajat. Un tagad brinaties ka JUs apcakareja. Nu sim kantorim var prasit lasit lekcijas, ka tautu cakaret!

H Hellooo 07.02.2018

VIENMĒR SAŅEMOT JEBKĀDU SŪTĪJUMU pirms kurjers dodas prom, IR JĀPĀRBAUDA SAŅEMTAIS SATURS! Vai tiešām tik daudz prāta nepietiek, īpaši, ja tomēr (skaidri un gaiši neapstiprinot pasūtījumu) esiet nolēmusi veikt apmaksu?

Grūti tagad būs ko pierādīt. Vēlu veiksmi.