www.sudzibas.lv Studio Moderna Krāpšana, slikts serviss

Studio Moderna - Krāpšana, slikts serviss

Pasūtīju es no top-shop pannas. Pagāja nedēļa - ne vēstules uz e-pastu, ne pannu. Pagāja vēl puse nedēļas - atnāk nesakarīgs e-pasts, kuru nācās pārlasīt 6 reizes, lau saprastu, ka no manis prasa manu konta numuru, lai atgrieztu naudu. Kāpēc man būtu jāsūta savs konta numurs? Visos interneta veikalos naudu mierīgi atgriež bez šādām mahinācijām. Atvainojiet, es labāk zaudēšu savus 25 eiro, nekā vēl kaut reizi saiešos ar top-shop.

I

B Bambooz 15.07.2016

:D :D :D :D :D :D
Tev piedāvā naudu atgriezt, bet tu atsakies vispār no naudas :D
bail konta nr. dot :D :D :D

I Iluta9865 16.07.2016

Lai mani vēl tālāk viņi terorizētu? Briesmīgs serviss - tu pasūti, pārskaiti naudu, neviens tev dod ziņit, ka nauda pienākusi, ka pasūtījums ir veiksmīgs. Vēlāk, pēc 2 nedēļām, tev atnāk uz e-pastu vēstule, kuru rakstījis ir laikam 5gadnieks ar runas traucējumiem. Iemetu top-shop e-pastu melnajā sarakstā un viss

B Baigais Janka 18.07.2016

Ar vārdu, uzvārdu un konta numuru būs drusku par maz, lai veiktu krāpšanu, noņemot naudu no Jūsu konta. Tā kā to var droši sūtīt :)