www.sudzibas.lv STUDIJA OĀZE SIA t/c Sāga Sabojāta Dzimšanas dienas ballīte bērnam!

STUDIJA OĀZE SIA t/c Sāga - Sabojāta Dzimšanas dienas ballīte bērnam!

"Paldies" par sabojātu Dzimšanas dienas ballīti bērnam! Nedēļu iepriekš klātienē veikalā tika pasūtīts būtisks balona elements kopējai balonu dekorācijai.Ierodos pēc pasūtījuma - pārdevēja bola acis - nav tāda balona!Bērnam,protams,asaras.Malači!Pat atvainošanos snesaņēmu.

V VavereA 30.09.2023

Pieļauju, ka noticis vienkārši kāds pārpratums. Kā redzams veikals visu laiku meklē pārdevējus un loģiski, ka algas tur mazas, pieņem jaunus studentus, kas ne vienmēr māk izdarīt to labāko darbu.
Par bērna asarām gan Mammai pašai jāpārmet, ticu, ka tās parādījās no pašas mammas uzvilkšanās un stresa, kas ļoti bieži notiek. Jāmāc jau maziem bērniem, ka dzīvē ne vienmēr visu var dabūt, ka citreiz sanāk - ups - tas viss būs noderīgi bērnam mācīt jau laicīgi, lai neizaugtu izlutināts.

M Mamma... 01.10.2023

Mamma bija absolūti mierīga un pat nepārmeta neko pardevējai, nebija nekadu scēnu,bļaušanas,nekā.Kā savu bērnu audzināt gan nevienam man nav tiesību mācīt,tomēr darbiniekus gan ir nepieciešams apmacīt par pamata lietām darbā ar klientiem.Ja noticis pārpratums-kā minimus ir jāatvainojas,vai ne tā?