www.sudzibas.lv Studija L Slikts serviss

Studija L - Slikts serviss

Neiesaku apmeklēt tā saucamo salonu Studija-L, jo tur tiek piedāvāts nekvalitatīvs pakalpojums. Pirmkārt, salons atrodas ļoti dīvainā vietā, kaut kādā ļoti šaurā dzīvoklītī ar mazu apgaismojumu pašā rīgas centrā pretī vērmanes dārzam, laikam taupības nolūkos neslēdz normālu apgaismojumu. Manikīrs ar gelish pārklājumu man vienmēr ir turējies ļoti ilgi, bet pēc šī "salona" apmeklējuma gelish nagu pārklājums sāka lobīties jau trešajā dienā, no kā es biju pārsteigta un dusmīga, jo izmesta nauda. Tā kā neiesaku to apmeklēt, ar vai bez kuponiem, rezultāts būs briesmīgs.

Papildināts Klients no Rīgas 24.07.2018

Kad man veica manikīru, paralēli meistarei visu laiku zvanīja mobilais telefons un nepārtraucot darbu viņa vienlaikus arī atbildēja uz telefona zvaniem, jo tā saucamajā salonā STUDIJA-L nav administratora. Izskatījās, ka tur vispār strādā viens cilvēks, jo otram galdam nebija pat krēsla. Zvanītāji bija citi klienti, kas vēlējas pierakstīties uz manikīru vai pedikīru, bet izdzirdot, ka visiem ir nopirkti kuponi, meistare kļuva ļoti nelaipna, pat atļāvās uzsvērt ka klienti ar kuponiem šim salonam nav interesanti un nav īpaši gaidīti.