www.sudzibas.lv Studija 9 nekvalitatīvi veic matu krāsošanu

Studija 9 - nekvalitatīvi veic matu krāsošanu

Izmantoju city.lv kuponu un šajā salonā krāsoju matus, taču rezultāts bija loti neapmierinošs. Pirmkārt, nevis meistare, bet praktikante veica matu krāsošanu. Otrkārt, mati tika nevis nokrāsoti, bet izbalināti. Neiesaku!

L lioness 14.01.2013

atvainojos, ka trauceju, bet ka jus varat novertet vai meitene ir praktikante vai friziere, uz pieres bija rakstits???
un no tumshakas uz gaishaku pakapi matus ar krasu nevar dabut(to skola maca) un tikai ar balinashanu tas ir iespejams un ja kaut kas neapmierina, jums ka maksajosham klientam ir iespeja ar meistaru runat! Pielauju ka meistaram neko neteicat, ka esat neapmierinata?(atvainjos, ja tomer ta nebija un jus sudzejaties )
ka friziere zinu ka citreiz ir gruti izzilet ko klients velas, ja vinjsh ar mani neruna, nevelos nekadigi jums parmest viedoklja izteikshanu, tikai velos zinat ka jus bez balinashans doamajat tikt pei gaishaka tonja, un ka zinat ka meistars ir praktikants?