Strom.lv - Krāpšana

Š.g. 20 novembrī interneta vietnē strom.lv tika veikts un apmaksāts pasūtījums. Līdz 26.novembrim prece vēl nebija saņemta, tādēl uz interneta veikala norādīto tālr.nr. tika nosūtīts jautājums. Diemžēl tālr.nr.tika bloķēts, un atbilde netika saņemta.
Interesējoties pie amatniekiem, tika noskaidrots, ka firmas pārstāvis Ģirts ir starpnieks, un ir jau palicis parādā daudziem amatniekiem, tādēl reāli preces viņam nav. Tika sazvanīts no cita tālr.nr., un sarunas laikā stāstīja ka esot slimnīcā, un naudu atgriezīs 7. decembrī. Diemžēl arī šis termiņš no Ģirta puses tika ignorēts un tālr.nr. bloķēts. 11.decembrī izdevās Ģirtu sazvanīt atkal no cita tālr.nr., un sarunas laikā, samērā agresīvā formā, pieminot coronavīrusu un citas savas nebūšanas, solīja naudu atskaitīt līdz 18.datumam. Vēlāk, sarakstē slīgan te naudu, te preci, un finālā arī šo nr.nobloķēja. Lūgums atsaukties cilvēkus, kas varētu palīdzēt atrast šo krāpnieku , kā arī vēlos brīdināt pārējos, neko nepirkt no šīs firmas, jo faktiski preču viņam nav, jo nav sadarbības partneru, pats neko neražo.

Papildināts JokerDzDz 17.12.2020

Ir saņemta informācija ka krāpnieka vārds ir Ģirts Reinfelds, aktīvi darbojas arī citās amatnieku grupās

J

Komentāri (1)

I I.N.E.S.S.A. 17.12.2021

Jau nākamajā dienā sapratu, ka uzķeros uz krāpniekiem. Nauda bija pārskaitīta uzreiz, bet viņu sistēma rada,ka apmaksa netika veikta,pasūtījums netiek apstrādāts, noradīta e-pasta uz kuru rakstīt neskaidrību gadījumā neeksistē, un uz zvaniem un sms neatbild.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes