Salons Strogonovs - pakalpojumi

Visiem tiek, kas jau ir apmeklējuši vai grasās apmeklēt šo salonu- stipri vien iesaku padomāt, pirms tur doties. Eksperimenta pēc, izmēģināju visu šī salona pakalpojumus. Mans secinājums - lielākā vilšanās un sliktākais garastāvoklis, kāds vien varbūt:

1. Kosmetologs sabojāja visu seju - uzlika kaut kādu masku, nepajautājot, vai Jums nav kādas alerģijas vai tamlīdzīgi, āda sāka niezēt un apsārtums nenogāja vairākas dienas.
2. Manikīrs/pedikīrs tika veikts ļoti neakurāti, pirmkārt, meistare īsti nevaldīja ar roku trīsi, turklāt laka bija tik sasodīti lēta, ka uzreiz pēc uzklāšanas savēlās pikučos.
3. Frizieris - par to varētu atsevišķu sūdzību lapu...palūdzu vienu griezumu, man nogrieza radikāli pretēju, turklāt garos matus padarīja par īsiem bez manas piekrišanas...

īsāk sakot, lai visu, ko man nācās piedzīvot, neizjustu uz savas ādas, ļoti Jums iesaku, nemetaties uz skaistā interjera vilinājumu, jūs taču tur neejat mēbeles pirkt, bet justies labi un saņemt skaistu rezultātu. Tur Jūs aplūkosiet skaistu interjēru, bet dabūsiet tādu rezultātu, ka pēc tam ilgus mēnešus vajadzēs labot, lai izskatītos pievilcīgi (mati, nagi u.c.)

S Shaida 21.04.2011

Ходить туда действительо может оказаться опасно! В том плане, что невсегда везёт и в итоге можно уйти совершенно с другим цветом волос, например! =))
Если Вам просто надо покрасить корни и подравнять кончики-то окай! Но не дай Боже, придти с более серьёзной просьбой!!! =D Т.к. "мастер не виноват"! Видимо виноваты сами волосы...
Косметолог тоже вроде ничего, пока не начала с параноидальной упёртостью предлагать кислотные пилинги, в чём совершенно нет никакой нужды, зато процедуры должны проводится комплексом и цена у них в 2х больше!))))
Такчто не советую расслабляться!)))

K Keria 28.04.2011

Strogonovā ir viena laba meistare Irina.

M Māra 02.05.2011

Salona iekārtums ir lielisks, bet friziera pakalpojums diemžēl neatbilda sagaidītajai kvalitātei. Īsu matu griezumam ir par maz tikai nolīdzināt aizmuguri vienā līnijā. Strādāt ātri nenozīmē tik ļoti izteikti steigties: pasaudzējiet klienta ausis un matus. Seju no matu lakas tomēr vajadzētu aizsegt. Ar tādu sniegumu nevar piesaistīt klientu pat ļoti skaistam salonam...

M Marite 04.07.2011

Salons ir fantastisks! Uzskatu, ka sūdzības raksta īsti nūģi. cenšos regulāri apmeklēt kosmetologu un esmu bijusi pie friziera -perfekti!

M Marina 16.09.2011

Посещала салон с названием блюда из мяса дважды. Оба раза недовольна. Делала аппаратный сухой педикюр, как пришла так и чуть не упала, сначала размочили ноги в воде, обычно это делают специальными препаратами. Потом сама процедура, у меня не проблемные ноги, нет ни трещин ни мозолей, но на третий день у меня пятки стали как наждачная бумага. В первый раз я подумала, что ну мало ли у меня проблема какая-то, но когда это случилось во второй раз, я поняла, что проблема не у меня, а у мастера. Некачественный педикюр, ноготь на большом пальце врос в кожу, пришлось идти ещё раз в другой салон, где всё исправили. Больше туда не ногой. На самом деле, очень плохой педикюр, ну кто аппаратный сухой педикюр делает с водой???
На счёт других услуг не могу ничего сказать, интерьер хороший, но лучше бы мастеров набрали хороших или бы отправили на обучение. Так что не советую туда идти делать аппаратный педикюр, зря выброшенные деньги.

Elina3 18.02.2012

Sodien apmeklejot salonu srogonovs manikire darba procesa (taisot gela nagus), pec ta ka paludzu, lai taisa formu un balto liniju ka patik man, nevis vinai.Vienkarsi piecelas aizgaja.Administratore man pazinoja, ka nagus meistare man nepabeiks, jo meistare acakas man taisit.Cita meisara ari nau.ludzu lai vismaz novile nagus, lai varu iet ar sviem nevis asiem, skepinatie tipsiem, bet tas ari visiem bija vienalga.Beigas ludzu lai piezvana prieksniekam, kuru sazvanot atbilde skaneja sadi."lai vina iet prom" Un ta es ar uzlimetiem tipsiem devos uz pasakumu.

A Aljona87 13.03.2017

Посетила салон,хотела получить красивую покраску. Попала к Kristīne,она сильно сожгла мне все волосы,теперь на голове сущий кошмар,остается только состригать. Не советую данного горе-мастера!

A Aljona87 16.03.2017

Не ходите к этому "горе-мастеру"!