Salons Strogonovs - nagi

Sodien apmeklejot salonu strogonovs manikire darba procesa (taisot gela nagus), pec ta ka paludzu, lai taisa formu un balto liniju ka patik man, nevis vinai.Vienkarsi piecelas aizgaja.Administratore man pazinoja, ka nagus meistare man nepabeiks, jo meistare acakas man taisit.Cita meisara ari nau.ludzu lai vismaz novile nagus, lai varu iet ar sviem nevis asiem, skepinatie tipsiem, bet tas ari visiem bija vienalga.Beigas ludzu lai piezvana prieksniekam, kuru sazvanot atbilde skaneja sadi."lai vina iet prom" Un ta es ar uzlimetiem tipsiem devos uz pasakumu.

L Lelle Bez Matiem 18.02.2012

izklausās briesmīgi, bet tomēr rodas aizdomas ka pati kliente nav bijusi gluži bez vainas. Lai nu cik debīli meistari un priekšnieki gadās, bet bez iemesla neviens tādā veidā nesūta klientus 3 mājas tālāk :)

Elina3 18.02.2012

Jau sakotneji nagus meistare taisija slikti.
Saka vilet tipsu formu nejautajot kadu velos, ta rezultata pirmo nagu novileja nepareizi.Tad ari saku teikt, ja ta ir mana vaina??...

B betata 29.02.2012

Spriežot pēc smagajām gramatikas kļūdām un teksta stila, klientei ir problēmas ar intelektu.