Striķu skola Saldus novada pašvaldība - Agresija pret bērniem

Skolas direktore ir vardarbīga pret skolēniem. Ķerot pie rokas un stipri spiežot un nelaižot vaļā. Tās ir tikai dažas lietas, ko mēs no savas meitas esam dzirdējuši.
Piedāvātai izglītības līmenis ir ļoti zems, ja vēlaties, lai jūsu bērni dzīvē kaut ko sasniedz, nelaižiet viņus šinī skolā. Dažām skolotājām pat nav augstākā izglītība. Stundu laikā ir agresīvas pret bērniem, uz viņiem kliedzot. Tai pašā laikā bērniem visu laiku ir jābūt klusiem.
Neticiet apglavojumiem par sniegto montessori izglītību šinī skolā. Paldies dievam, mēs savu bērnu pārlikām citā skolā arī Saldus novadā un beidzot tiešām var just, ka mūsu bērns brīnišķīgi jūtas un sāk apgūt zinības.
Montessori izglītība nav vardarbīga, bet gan cieņpilna. Cieņu jūsu bērni šinī skolā nesaņems. Tieši pretēji.

R

B Bez_vārds 27.04.2023

Lai ar tādiem sīkajiem strādātu nav nepieciešama augstākā izglītība. Der arī students.

Good Intentions 28.04.2023

Bērnu uzklausījām, labi. Kāda ir skola direktores versija? Ja direktore ir vardarbīga, kapēc neziņojam policijā?

B Baidens 16.06.2023

Vai tas noticis sākumskolā/pamatskolā vai pirmsskolā?