straupes piens - nogulsnes

Esiet uzmanīgi ar Sraupes piena produktiem
Mūsu iegādātajā pienā parādījās glumas, biezas un tumšas nogulsnes.
Analīzes veic tikai produktiem kas ir lietošanas laika ietvaros parādījuši kādas novirze no normas.
Apzvanīju visus LV teritorijā esošos pārtikas uzraudzības dienestus un nekādu rezultātu nav.Acimredzot likumdošanā nav paredzēts aizstāvība šīs valsts iedzīvotājiem
Uzzināju ka neviens partikas produkts netiek pārbaudīta pārdošanas vietā, jo nekādas analīzes manis nopirktajam pienam, ne pārdevēji, ne tirgus laboratorijā, uzrādīt man nevarēja.Viņiem pat nav paredzēts tādas taisīt.
Ja pienā būs toksīni, radiācija vai smagie metāli jūs paši būsit vainīgi ka pirkāt.
Esiet, lūdzu, uzmanīgi, jo tikai mēs paši varam palīdzēt viens otram.

G Girts 05.11.2010

Jo te ir Latvija... te ir musu Tevzeme...

L Ligita 05.11.2010

Nodod pats pēc savas iniciatīvas pienu PVD uz laboratoriskiem izmeklējumiem. Protams jārēķinās ar nelieliem naudas līdzekļiem analīžu veikšanai.