www.sudzibas.lv Stomatoloģija Darbs zobārstiem

Stomatoloģija - Darbs zobārstiem

Vai tiešām zobārstniecībās darba devējiem(kas paši ir zobārsti) pietiek nekaunības ņirgāties par saviem darba ņēmējiem?
Slimot nedrīkst, atvaļinājumā nelaiž, kaut tas nav apmaksāts, uz papīra minimālā alga, klientus sadala, izdevīgākos un maksātspējīgākos pievāc īpašnieks, tos, kuri nevar maksāt, dod darbiniekiem.Finālā nomaksājot visus nodokļus uz rokas nesanāk pat minimālā alga.
Tā kā zobārstam regulāri ir jāiet kursos, lai dabūtu sertifikāciju, tie arī maksā naudu, un ne mazu...darba devējam pofig.Un sanāk, ka darbinieks tik meklē un meklē, kur izdevīgāk strādāt, bet katru reizi uzkāpj uz viena un tā paša grābekļa...
Lai atvērtu savu praksi, vajag milzu naudu, banka kredītu nedod, netiek dota iespēja būt pašam sev par saimnieku!

L Liāna 01.06.2010

Kāpēc man būtu kāds jāapkrāpj?
Kanālus nevar nepareizi skalot.