www.sudzibas.lv Stokker Garantija/Serviss

Stokker - Garantija/Serviss

Neiesaku nekādā gadījumā nevienam izmantot stokker pakalpojumus, serviss pilnīga nulle, atsaucība nulle..

viss sākās ar to ka tika iegādāts KARCHER putekļusūcējs (~ 160 ls), kalpoja kādu laiku labi..nu kādus 3 mēnešus, tad sāka itkā raustīties, jaudas zudums vai kaut kas tāds, kad aizvedu uz servisu pie stokker, šie atbild ka turbīna ar putekļiem aizsista, protams nokāš naudiņu par apkopi ( jo redz garantiju nevar dot, jo es it kā vainīgs, bet paskaidrojumus vai defektu aktu, konstatēšanu nedod) un tam visam piemet klāt ka vajag jaunu filtru, nu labi, samaksāju 25 ls, tad putekļusūcējs gāja kādas 20 min un vienkārši nosvila motors, manas bažas par defektu izrādījās patiesas, nevis kaut kādas aizsistas turbīnas ar putekļiem, bet motora defekts.. tad nu šie protams garantiju nedod un pieprasa maksāt 60 ls..tā lūk.

I inara 02.12.2011

Tur nu es pilnīgi piekrītu. Mums arī ar KARCHER neiet.Par bargu naudu nopirku smalko tvaika putekļsūcēju, 3 gadi ik pēc gada remonts elektronikai. Tagad gads apkārt, atkal elektronika nestrādā. Stokker par remontu prasa 140 ls. Par tik lielu naudu nepiekritu remontēt. Aizvedu citur. Ja būs līdzīgi, remontēt neatmaksājas. Jāpērk jauns un cita marka.
Neko labu par KARCHER nevaru pateikt.

M marccelo777 06.06.2012

Zāģim MTD 46-45 zobrats stokker maksā pārāk astronomiski 25, 10ls .Citur no 7-14ls .Es personīgi nopirku par 7ls