www.sudzibas.lv Stokker Garantija/Serviss

Stokker - Garantija/Serviss

Neiesaku nekādā gadījumā nevienam izmantot stokker pakalpojumus, serviss pilnīga nulle, atsaucība nulle..

viss sākās ar to ka tika iegādāts KARCHER putekļusūcējs (~ 160 ls), kalpoja kādu laiku labi..nu kādus 3 mēnešus, tad sāka itkā raustīties, jaudas zudums vai kaut kas tāds, kad aizvedu uz servisu pie stokker, šie atbild ka turbīna ar putekļiem aizsista, protams nokāš naudiņu par apkopi ( jo redz garantiju nevar dot, jo es it kā vainīgs, bet paskaidrojumus vai defektu aktu, konstatēšanu nedod) un tam visam piemet klāt ka vajag jaunu filtru, nu labi, samaksāju 25 ls, tad putekļusūcējs gāja kādas 20 min un vienkārši nosvila motors, manas bažas par defektu izrādījās patiesas, nevis kaut kādas aizsistas turbīnas ar putekļiem, bet motora defekts.. tad nu šie protams garantiju nedod un pieprasa maksāt 60 ls..tā lūk.

S Stokker pārstāvis 29.11.2011

Es eRunāju ar meistaru kas tev remontēja to putekļusūcēju. Tīri tava vaina. Nevajag Kaķi sūkt ...visi filtri ar spalvām ciet bija. Takā beidz fantazēt. labāk iekapā Jack daniels...nu ar džekiem..ar Danielu :D

E Einārs Gailītis 29.11.2011

kāda nozīme ko sūc, tam nav sakara ar motoru..to vari varbūt iestāstīt savai sievai ne man...paskatīsimies ko teiks PTAC..

S stokkerpārstāve 29.11.2011

A KO TU GRIBĒJI PA 160 lS? TAS GANJUA BIJA OPTIMA LĪNIJA ŠŅAUCAMAIS :d
PĒRC CITU, PA 100500 SUPER EXTRA KARCHER TAS GAN IR LABS, VAR ARĪ KAĶUS SŪKT.

E Einārs Gailītis 29.11.2011

manis pēc, kaut vai par 1 santīmu, garantija ir un paliek garantija...

G Granin 30.11.2011

Неважно, где ты купил это псевдонемецкое говно. Оно говном было, говном и останется. Самому доводилось пользоваться такой румынской фигнёй как их модель А1000 несколько лет назад. На второй год пользования, когда чистил салон автомашины возле гаража, у пылесоса отломились пластмассовые язычки, при помощи которых моторная часть крепится к баку для сбора грязи. Замечательное качество пластика! Настоящее немецкое качество!
На третий год, во время такой же уборки (дело было зимой, на дворе -15 градусов мороза) трещинами пошёл моментально превратившийся в каляный кусок пластмассы электрический провод. Хорошо, что успел заметить, до замыкания не дошло, но пришлось разбирать моторную часть и менять на простой провод из "Крузы".
Вот такое вот качество "Karcher"! Чтобы у вас, б...ди немецкие, инженеры криворукие, х...й на лбу вырос, а лучше два. Ваше г...но больше не покупаю!

M Mairita 02.12.2011

Kompānijas pārstāvju atbildes jau vien parāda ar kādu attieksmi viņi griezaspie savas produkcijas patērētājiem! Ja jau šī Kompānija var atļauties ar saviem klientiem tā runāt, tad jau var saprast, kas tas par kaktu kantori ir!

A ausma4 02.11.2016

Ļoti slikta pieredze ar firmu SIA "Stoller". Nopirktā prece (traktoriņš), gadījās ļoti zemas kvalitātes, nepilnu divu gadu laikā, veikti 6 garantijas remonti, traktors ir nostrādājis tikai 200 motorstundas, bet firma nenāk pretī nevienam izteiktajam piedāvājumam, formāli atrakstās un uzskata, ka tehnika ir labas kvalitātes.