www.sudzibas.lv Štoka Pica Neēdams ēdiens un briesmīga attieksme

Štoka Pica - Neēdams ēdiens un briesmīga attieksme

Nekad nepasūtiet šeit ēdienu! Jo ja jums kaut kas nepatiks, jūs pasūtīs dažas mājas tālāk, tai vietā lai atvainotos un censtos saglabāt pastāvīgu ikgadēju klientu! Ogrē ēdiena pasūtīšanas iespēju nemaz nav tik daudz, tāpēc no šīs picērijas pasūtam regulāri, esam vairāki darbinieki un pasūtījumi nav pa vienai porcijai. Ik pa laikam ir bijušas kāds problēmas, tad pasūtījums sajaukts, tad vēl kas. Bet šodiena bija punkts visam. Porcija apmēram 1/2 no parastā daudzuma. Vasaras vidū zaļas salātāpas 1 ēdamkarote! Un tie paši neēdami - rūgti! Uz ko picērijas darbiniece karīna atbild, ka salātiem nav ne vainas un ja mums nepatīk, lai mēs vairāk nekad nezvanam un ēdienu nepasūtam! Kafejnīcas vadītāja, kas stādījās priekšā kā jūlija, darbinieces teikto apstiprināja - viss ir kārtībā un ja jau mums ir kādas pretenzijas lai vairs neko nesūtam. Protams, ka mēs vairs neko arī nesūtīsim. Šāda darbinieku attieksme mani vienekārši šokēja. Labprāt dzirdētu arī īpašnieka viedokli.