Stokmann - Krāpšana

Šodien Stokmann pārtikas nodaļā pirku dzelteno papriku ! Pie tās bija norāde, ka precei ar klienta karti ir atlaide! Izprintēju cenu uz svariem pēc produkta Nr, bet atlaide čekā neparādījās! Kasē arī, tas pats! Kad pajautāju par atlaidi pārdevējai , viņa atbildēja, ka atlaide būs čeka beigās, bet šim produktam vispār nebūs! Gājām pārbaudīt! Tad kasiere man lika produktus, kuru bija jau noskanēti un salikti maisiņā nest uz citu kasi un visu pirkt vēlreiz, jo viņai esot programmā atlaide jāievada! Es atteicos to darīt un palūdzu veikala vadītāju Igoru kurš uz manu jautājumu Cik ilgi šī akcija jau notiek man atteicās atbildēt! Izrādās akcijas sākums nav jānorāda! Nenormāla situācija , klientu krāpšana un vienkārši nepieklājīga attieksme gan no kasiera gan vadītāja puses!