www.sudzibas.lv Stockmann trakas dienas

Stockmann - trakas dienas

Trakas dienas nopirku zilus džinsus, taču tie nokrasoja kajas!!! cena bija 13.95 Ls, nay taču liela nauda, tomēr bez atlaides cena bija apmerā 30Ls! tas ir arprāts!!! un ko tad darit?! neesmu milionare lai izmestu naudu! pirmo un pedejo reizi kaut ko nopirku tur

U

V vix 07.11.2011

Varbūt vari kāju foto pielikumā ielikt.

. .... 07.11.2011

Tavs kaju PH liimenis nesakriit ar dzinsu PH liimeni, taapeec kraaso :D

P pros 09.11.2011

Ja neesiet miljonari, bet gribat kvalitativas drebes par pieejamam cenam no visas pasaules, tad nav jabrauc arzemes. Vajag nopirkt bileti uz vilcienu un aizbraukt uz Daugavpili. Tur centraltirgu ir Ditton nams. Nopirksiet adas zabakus ziemai pa 60Ls, dzinsus superigus pa 15Ls, kaut kadas krutas drebes bus lidz 25, reti 30Ls kada forsa kleita, tiesam kvalitativa. Ziniet, esmu no Daugavpils. Tur ir mazina pilsetina, kur ja kads ko nekvalitativu atvedis - visa pilseta to cilveku aprunas. Protams, muzu tur nodzivojot, bija 2 gadijumi, kad nebija laba prece, bet pirmaja gadijuma apmainija uz labu, otraja atdeva naudu atpakal bez skandaliem.
Man, ka sievietei, kura grib but modiga besi ara Stockmann un Sky and More - 2 sudigakie veikali ever I had seen.
Es gribeju siltu kardiganu nopirkt. Stockmana bija 80Ls apmeram tas, ko gribeju, bet nebija smuks. Daugavpili es atradu tadu pasu pa 17Ls un nenopirku, jo blakus pa 23 bija vienkarsi apbuross. Jus domajat 63 latu starpiba ir reala? Vai jus domajat ka istajiem brenda drebem var kaut kur but redzami diegi? Jus domajat ka brenda drebes var but sagumzitas it ka tos no Kinas veda curkas? Tiesi to es redzu stulbajos Rigas veikalos.

X xkjh 09.11.2011

Tagad gandrīz visi džinsi krāso tāda ražošanas tehnoloģija mūsdienās, vienalga kur pirksi.
Vienkārši pirms vilkšanas izmazgā vai vismaz izskalo, tas arī viss.

J 09.11.2011

Jā un galvenais-nemīz biksēs!

L lapsa91 19.04.2012

Stokmana, trakajās dienās, pērkot, jāskatās vai kasē pārdevējas saliek maisiņā visas nopirktās preces!Man jau otro reizi 1 stāvā pārdevēja neieliek pirkuma maisiņā nopirkto preci!Šodien man tā bija nagu laka, pagājušogad tas bija zeku komplekts!Arī informācijā mainot preci, meitene ilgi minstinājās un beigās nepareizi izdeva naudu, atstājot pie sevis 14 ls!Kad es atgriezos atpakal un paskaidroju, ka nauda nepareizi izdota-to atdeva.Bet priekšstats par negodīgumu ir radies!