www.sudzibas.lv Stockmann Slikts serviss

Stockmann - Slikts serviss

Vakar iepirkos stokman pārtikas nodaļā, gadījās ļoooti rupja kasiere vārdā signe, korpulenta Dāma ap 45, blondiem, gariem matiem. Uz mudinājumu, ka varētu strādāt mazliet ātrāk, rupji man uzkliedza kā es pati strādāju, nezinot man darba vietu, ko es atļaujos un kas es vispār esmu, par sūdzības iesniegšanu arī par mani smējās, kad jautāju kā viņu sauc, jo vārds nebija piesprasts, gan nekā negribēja atklāt, pēkšņi apklusa. Fuj stokmanam un signei!

Ri

Ri RIMIMIMI 28.02.2020

Tiešām, kas tu tāda vispār esi, lai steidzinātu darbiniekus strādāt ātrāk? Kaut kāda stokmana priekšniece? Galvenā pircēju, stokmana pavēlniece? Priekšniece šajai darbinicei? Labāk būtu savākusi savu muti un pirkumus un vākusies no kurienes nākusi. Tādi klienti ar tādu gudru di***** muti klientu apkalpošanā ir gaidīti vismazāk. Šmara.

Džozefīne 28.02.2020

Ar lielo burtu vispār raksta cilvēka vārdu nevis vārdu ''dāma''.
Kādēļ visi vienmēr raksta, kādi mati ir cilvēkam? Tas ta kā ir obligāti katrā sūdzībā vajadzīgs? :D
Ar kādām tiesībām Tu atļaujies norādīt kasierei, kā viņai strādāt vai nestrādāt? Pareizi darīja, ka pretī pateica, tiešā, ko pircēji no sevis iedomājas?
Un kā zini viņas vārdu, ja jau viņa neteica un vārda zīmītes arī nebija? Pati izdomāji, ka viņu Signe sauc?

Ri Rikija 28.02.2020

Oi, nabaga džozefīne vai tik pati nav tā sine Dāma un šonakt nav dabūjusi :p tak kāda Tev starpība sievišķi? Sēdi sūdzību portālos un barojies no šitā? Slimiķe

Džozefīne 29.02.2020

Tu jau gan esi ļoti vesela, ja atļaujies braukt virsū pārdevējām veikalos un citiem svešiem cilvēkiem.
Un ar dabūšanu/nedabūšanu te nav nekāda sakara, ja cilvēkam(Tev) ir riebīgs raksturs, tad nekāda dabūšana to nemainīs. :)

Tu Turkey901 28.02.2020

Katrs dara savu darbu iespēju robežās un no malas visiem patīk gudri di*st.

BondsBonds 28.02.2020

Kas tu esi lai kādam teiktu kā darīt viņa darbu?

Ri Rikija 28.02.2020

Biji tur klāt? Un kas tu esi lai mani te tgd mācītu?

BondsBonds 28.02.2020

Top labāko kometāru autors nr. 9. No vairākiem tūkstošiem.

Ci CilvēksParastais1 29.02.2020

Man kaut kā liekas, ka mācīt un steidzināt citu strādāt ir ļooooti rupji nevis atbildēt uz steidzināšanu pretī.

Je JEVGENIJA65 29.02.2020

Katrs darbiņš prasa ļoti lielu atbildību,it sevišķi kasieres-darbs ar naudu! Kāpēc būtu kasierīte jāpazemo,jāsteidzina?Kāda starpība...blonda...korpulenta ,viņas vecums ? Vai nav jaukāk,uzmundrināt,novēlēt jauku dienu?

Ar Artūrs Dante 01.03.2020

Lūk kā reiz šādas Rikijas krieviski sauc par škurām - reāli nekas vairāk kā āriene nav, galvā nevis smadzenes, bet piedirsts.