www.sudzibas.lv Stockmann Slikta prece

Stockmann - Slikta prece

Labdien!
Vakar iepirkos Stockmanī pārstrādātās gaļas nodaļā palūdzu sagriezto gaļu šķēlītes, pie sevis nodomāju, ka neieliks man to apkaltušo pirmo šķēlīti, mājā apskatu un protams ielikta, kas sabojāja gan apetīti gan pārējo gaļu.

Viena šķēlīte var sabojāt garastāvokli visai manai ģimenei, bet veikalam zaudējumi varēja būt tikai centi.

30.08.2019

An

No Noboby 30.08.2019

Tavai ģimenei vajadzētu apsvērt domu aiziet pie terapeita

Tu Turkey901 30.08.2019

Slimā!

Bk BK 30.08.2019

Prātiņ nāc mājās.

hartijs 30.08.2019

Varbūt kāds bezmāju kaķītis vai sunītis būtu pateicīgs par to apkaltušo gabaliņu!

Kolta 30.08.2019

Tik daudz katastrofu, nelaimju, slimību un citu nebūšanu ir uz šīs pasaules, bet cilveks sūdzas šeit par kaut kādu gaļas šķēli. Kauns.

Ko KOTUSAKI 30.08.2019

Viena šķēlīte var sabojāt garastāvokli visai ģimenei? Izklausās pēc psihopātu ģimenēm, kas sastopamas ASV

Ot Otis 31.08.2019

Izklausās pēc smagām fobijām vai gluži vienkārši sakot - ja viena šķēlīte rada tādas sekas, tad tam ir attiecīgie prāta un vēdera dakteri pieejami.

Džozefīne 31.08.2019

Drausmas, cik cilvēki var būt sīkumaini..

An Annassss 01.09.2019

Lai jauks noskaņojums tiem, kuri priecājās un ēd nekvalitatīvu preci, miskastes kaķiem var stāties rindā