www.sudzibas.lv Stockmann Rupja attieksme no Stockmann darbinieces - apkopējas.

Stockmann - Rupja attieksme no Stockmann darbinieces - apkopējas.

21.07.19 vēlējos iepirkties stockmann pārtikas nodaļā. Pirms iepirkšanās bija nepieciešamība apmeklēt tualeti. Tāda stockmann veikalā ir 2. Stāvā - maksas 0.20 eur. Tā kā man nebija šāda nomināla monētas, es nolēmu pagaidīt kad nāks vēl kāda sieviete. Atnāca vēl 2 kundzes, abas izmeklējās savos makos un arī neatrada 0.20 eur nomināla monētu. Vēl vīrietis arī netika labierīcībās tā paša iemesla dēļ. Visi 4 cilvēki devāmies prom nenokārtojuši savas dabiskās vajadzības. Stockmann - kā nav neērti tik turīgam ceikalam vēl iekasēt naudu par wc. Nekādi bomži jums tur nestaigā - visur ir apsardze. Ar to šis stāsts nebeidzās. Uzgāju uz wc 4 stāvā, kur tas ir bezmaksas ap 14: 45. Apkopēja savus uzkopšanas ratiņus bija ielikusi wc durvīs tā ka nevar tikt garām. Laipni palūdzu viņu ielaist mani tualetē. Uz ko viņa man krievu valodā atbildēja: vsjajuju, b****, nebudu puskatj mne nado ubiratj! Pēc šādas attieksmes ilgstoši nevēlēšos apmeklēt stockman!

P

S secinajumi 26.07.2019

Tur kur kino ir bezmaksas, BET, kādēļ tur ir kameras iekšā labierīcībās?

V ViedoklisABC1 28.11.2019

Es ar tikai par bezmaksas tualetēm, bet, neaizstāvu apkopēju, jo tomēr var arī cilvēcīgi pateikt, bet padomājat, kurā laikā viņai būtu jāveic savs darbs, ja Jūs pavisam noteikti neesat vienīgā, kas ietu iekšā, ja laistu. Tad atkal sūdzētos, ka tualetes netiek pienācīgi tīrītas.

R Rikija 28.02.2020

Tā taču nedrīkst runāt ar cilvēkiem! Strādā, bet nelamājies!