www.sudzibas.lv Stockmann nauda un darbs

Stockmann - nauda un darbs

stradaju stockmanna noliktavas 8 meneshus un nevienam neiesaku iet tur stradat.. tas ir murgs kkads. kolektivs vienkarsi briesmigs. neparliecinatas par sevi vecenes strada un neapmierinatas ar dzivi savu kad nekas cits vinjiem neatliek ka tikai aprunat sveshu dzivi.. vadibas attieksme briesmiga. vinji par sudu kkadu tevi uzskata. pec 3 meneshiem nostradatiem sutija mani atvaljinajuma piespiedkarta kad es pat nebiju vinju pelnijusi un nemaz vspr negribeju njemt nekadu atvaljinajumu.. pec menesha atkal iedeva man atvaljinajumu.. pashi vainigi ka sutija mani atvaljinajuma a kad es gaju prom atskaitija man par to naudu kjipa es iznjemu jau uz priekshu savu atvaljinajumu. neskatoties uz to ka pashi piespieda mani iet atvaljinajuma..

D

M Murz 26.03.2023

Рыба всегда гниёт с головы, значит такое отношение хозяев к людям - работникам.