Stockmann - Krāpšana

Pēc iepirkšanās Stockmann pārtikas nodaļā 24. Decembrī konstatēju, ka esmu pārmaksāJusi ap 10 eiro. Čekā bija pat ne viena, bet divas kļūdas: viens no maniem pirkumiem bija pieskaitīts divreiz, un štovētie kāposti bija pārtapuši par cūkas ribiņām, kas maksā krietni dārgāk. Diemžēl pamaniju problēmas tikai vakarā, kad taisīju vaļā trauciņu ar kāpostiem, un ieraudzīju ka tie tagad saucas par ribiņām un maksā gandrīz 9 eiro. Iepirkos rīta pusē, kad cilvēku vēl nebija īpaši daudz, tā ka steiga nevarētu būt šo kļūdu iemesls. It kā labs veikals, bet izrādās, ka krāpjas kā centrāltirgū! Ļoti žēl, jo līdz šim tur labprāt iepirkos.

27.12.2022

Velvetpopstar 27.12.2022

Drīzāk neuzmanība, pārdevēji arī ir cilvēki un uz svētkiem daudz darba, tāpēc ir jāseko līdzi saviem pirkumiem.

ī Īgna pircēja 27.12.2022

Tur bija vesela neuzmanības epidēmija :) jo vainīgi bija divi cilvēki - viens uzlīmēja etiķeti ar nepareizu cenu, otrs to pie kases neskatīdamies noskanēja (OK, tas vismaz ir saprotams) un tad vêl ieskanēja citu pirkumu divreiz. Un plus vēl es pati biju stresā no visiem darbiem, kas vēl jāpaspēj izdarīt, tā ka tiešām līdzi nesekoju. Nu nezinu, viena kļūda būtu saprotama, bet divas jau mazliet dīvaini, un šajā veikalā tas bija mazliet negaidīti.