www.sudzibas.lv Stockmann Caurums kleita

Stockmann - Caurums kleita

Vakar Stockmann nopirku kleitu par 72 Ls More & More it ka jau smuka, bet atnaku majas un merot velreiz pamanu milzigu caurumu kleitas saanos!!!Mainit jau neskriesu vai sudzeties, it ka jau visur ta var gadities.Bet esmu Stockmann patstaviga kliente un kas tads pirmo reizi un cerams ka pedejo!!!Kvalitates laikam nekadas.Puse brendu nak no Turcijas vai Kinas tirgus, bet cenas salikusi nerealas!!!

I

K Katju 05.02.2011

ja b na tvoem meste powla bi, i zakatila tam skandal, za takie denjgi da ewe i s dirkoj.

E Eseseseseseseses 05.02.2011

Tiesaam, laikam bagaata esi, ka 72, - lati neskiet taa veerts, lai ietu atpakal un sudzetos...

Z Zinaida 05.02.2011

A mozet bitj ti pjornula, i sama probila svoimi gazami etu dirku?

A alise 06.02.2011

vai tik nav tā, ka mērot kleitu vajadzētu apskatīties visas vīles, lai pēc tam nav jāsūdzas?
man jau itkā nav žēl, ka cilvēkiem ir nauda, bet tomēr 70ls par kleitu, kura itkā ir smuka, un vēl neapskatīt vīles... laikam naudiņa tev cilvēk, nāk mazliet par vieglu...

G gita 09.02.2011

Kad kleitu meeriju caurumu nemaniju, kaut gan vilku 2 reizes!!!Jo tas caurums ir sanos -atirusi vile vala un ja speciali nestaipa un neskatas visas viles tad nemaz nevar redzet!!!It ka jau var viegli sasut vai aiznest atpakal lai sie sasujm, bet ceku esmu pazaudejusi ta ka atliek vien dumsmoties pasai uz sevi un nakamreiz skatities kartigak!

J jānis 18.02.2011

Un kādas problēmas aiziet un palūgt samainīt ??? Ja atteiktu, tad arī bļaustītos...

H he he 03.04.2011

mana dzīvesbiedrene pirka jaciņu stokmanā, atnāca mājās un atklāja maziņu caurumiņu, aiznesa atpakaļ pie kases, tika izsaukta šuvēja, 15 minūšu viss tika nokārtots, arī pa vīlei bijis atiris, un nekādu pēdu no labošanas nebija, vajag prasīt un meklēt risinājumu, nevis oj tur 70 lati neiešu jau tur ņemties bla bla bla

I Inna23 24.08.2016

Tītara salātos vienmēr ir zeme!!! Lūdzu kārtīgi mazgājiet salātlapas pirms pievienojiet pārējās sastāvdaļas !!!