Stockholm health - Krāpšana

Aizpildīju anketu intereses pēc, pakalpojumu neizmantoju tā kā arī neesmu saņēmusi to, savā profilā es netieku, visu laiku kaut kādas "tehniskas problēmas". Sākot ar martu no mana konta tiek noskaitīti eur 9.95. Lūdzu, pārtraukt ņemt naudu par nesniegtiem un neizmantotiem pakalpojumiem!

08.08.2020

StockholmDiet.com 10.08.2020

Labdien!

Vēlamies Jūsu uzmanību vērst uz to, ka StockholmDiet.com reklāmas un informatīvajos materiālos, kā arī veicot apmaksu par pakalpojumu ir norādīts, ka StockholmDiet.com ir abonementa tipa pakalpojums ar ikmēneša dalības maksu, kuru Jūs apstipriniet, veicot pirmo maksājumu.
Pakalpojums visu abonēšanas laiku tiek nodrošināts Jūsu StockholmDiet.com lietotāja profilā. Ja Jums neizdodas ielogoties savā profilā, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [slēpt]@stockholmdiet.com vai zvanot 20023472. Bez Jūsu identitātes noskaidrošanas pakalpojumu Jūsu vietā pārtraukt nevaram.