stm.ogre skolas iela 6 - nakvalitatīvs darbs

19 jūlijā šajā iestādē ielika gēla plombu pagāja 2 mēneši un 12 dienas. 1 0ktobrī plomba izkrita un 35 lati miskastē..nekad es tur vairāk neiešu.ha pretīgi krāpnieki...neiesaku!!!tā lūk!!!

R Raitis 17.10.2011

Garantija vēl ir spēkā, ejiet uz doktorātu ar pretenzijām.Jums noteikti pārliks plombi.Es arī šai doktorātā ārstēju zobus.Tur ir gan nedaudz padomiska attieksme pret klientu, bet visā visumā viņi nestrīdās un kļūdas labo.Šai iestādījumā strādā manuprāt tikai viena laba daktere-dr.Zariņa.Es tikai pie viņas pierakstos un viss vienmēr ir ok. Tās jaunās meitenes, kas regulāri mainās strādā nu loti slikti.Vai nu algas mazas, tāpēc slikti dakteri, vai tās ir praktikantes, bet vienalga rezultāts ir briesmīgs.Man radam gan veselo zobu izborēja, gan izrāva ārstējamu un tā var bezgala turpināt.

M moov 17.10.2011

Kas ir gēla plombe?Pirmo reizi par tādu dzirdu!:DDDD

T ToAmber 17.10.2011

Tā ir speciāli lošiem taisīta gaiļa sūdu plombe!

J joho 17.10.2011

Pats tu losis ar gaiļa sūdu mutē!

M moov 18.10.2011

To Raitis:
Jaunās meitenes strādā kāreiz rūpīgāk par vecajām dakterēm, vismaz viņas nelieto padomjlaika metodes.
Jā, algas gan ir mazas, tāpēc, ka vairumā zobārsti strādā uz % no nopelnītā, plus vēl maksā nodokļus no tā, ka uz rokas nekas dižs nepaliek.Bet pacienti brēc, ka par dārgu.Nav nekāds brīnums, ka zobārsti izvēlas braukt uz citu valsti strādāt, kur ir gan sociālās garantijas, gan normāla alga.

R Raitis 18.10.2011

To Ammber ! Ļoti atvainojos, ja esmu aizskāris kādu jauno zobārstu.Neko sliktu nedomāju un nepeļu jaunos zobārstus, bet runāju par konkrētā doktorāta zobārstniecību.Droši ka citās vietās ir savādāk, bet konkrētajā doktorātā tiešām jauna dakterīte izdarīja postījumu 2 zobiem, kurus pēc tam nācās ārstēt pie cita speciālista un par šīm meitenēm ir daudz sūdzības un tāpēc viņas tur ļoti mainās.Pieļauju, ka zobārsti maz pelna, bet šāda ir sitiuācija šai valstī.Arī jūsu klienti maz pelna, tāpēc var maz maksāt.

M moov 18.10.2011

Diemžēl mani materiālu piegādātāji cenas materiāliem nepazemina...Ja man paziņo, ka līdzi ir 20 ls, ko samaksāt par trīs kanālu ārstēšanu, plus plombi, šprici un rtg, tad man vienkārši trūkst vārdu.Tādā gadījumā, es šādu zobu labāk izvēlos izraut, nevis rūpīgi pildīt...
Nupat biju uz kursiem, kuri maksā 40. ls par dažām stundām.Tos arī neviens darba devējs neapmaksā.Bet man arī ir ģimene, bērni un savas vajadzības.