www.sudzibas.lv Stirnienes Pamatskola Direktores nekorekta uzvediba

Stirnienes Pamatskola - Direktores nekorekta uzvediba

Stirnienes Pamatskolas direktore Rita Pelsa izceļas ar savas varas demonstrēšanu pret pamatskolas audzēkņiem. Komunikācijā ar bērniem tiek izmantotas tikai emocionāli vardarbīgas metodes. Vinas despotiskajai uzvedībai- kliegšanai, pārspīlējumu izdomāšanai, audzēkņu rīcības dramatizēšanai utml. Skolā kā skolas apsaimniekotajs strādā viņas vīrs, kurš pēc viņas norādēm uz audzēkņiem un darbiniekiem iedarbojas ilgstošā laika periodā ar negatīvu attieksmi uz apkartejiem.Bērni un skolotaji ir pilnīgi neaizsargāti pret šīs sievietes emocionālās vardarbības metodēm.

O omg 02.11.2010

vot ko krizite dara ar musu izglitibu, sausmas!

M Marta 11.11.2010

Ņemot vērā, ka šī mācību iestāde ir novada amatpersonu naudas atmazgāšanas vieta, arī auzēkņi ir salasīti no visas apkārtnes, jo no vietējiem bērniem tur ir tikai 30%. Pārējie ir vai nu tādi, kurus citas skolas nemaz neņem pretī, vai arī tiem ir safabricēti dokumenti, lai iegūtu trūcīgo personu statusu, kaut gan vecāki ir biznesmeņi. Šeit vajadzētu veikt kārtīgu pārbaudi no augšas, tad redzētu, kādi brīnumi vēl atklātos.

N Nellija 11.11.2010

Šīs mazās skoliņas jau sen vajadzēja likvidēt, valstij no tām vienīgi zaudējumi. Katrā novadā pa skolai un re, kāda līdzekļu ekonomija.
Pēc pieciem, sešiem gadiem vienalga vairs nebūs kas tajās mācās. Vai tad jums visiem, kuri atbalsta šādu "mazskoliņu" uzturēšanu ir aizmirsies, kas notika ar 90% bijušo padomjlaiku fermu, rūpnīcu un citu būvju?

D Dīdī 11.11.2010

Nellija daudz laimes vārda dienā:)) Bet tevis teiktajam nu pilnīgi nepiekrītu.

A alekss 17.11.2010

Bērnu terorizēšana ir viņas hobijs un atsavina skolas īpašumu

I Iveta 26.11.2010

Nu izlasiiju visus komentaarus, bet ne visiem piekritu.
Es pati tur maaciijos un Rita Pelssa bija matemaatikas skolotaaja, bet nekad par vinnu mees nevareejam neko sliktu teikt, bet gan labu!!
Tagad tur maacas mani beerni un esmu apmierinaata ar vinu panaakumiem!!!

V Valentina 27.11.2010

Es nu gan nēsu apmierināta par tādu komentāru kas tika isklāstits par direktori ritu pelšu tas vis ir pārspīlets jo mani bērni mācas stirnienes skolā un nav nekad sūdzējušies

X xxx 28.11.2010

nju tik traki jau nav ar to kliegšanu un tiem pārspīlējumiem...Nezinu kā ir tagad, bet tad kad es tur mācijos viss bija normāli...Šogad mācos citā skolā un tik klausos no paziņām par šo skolotāju visādas brīnum lietas... Nju diezgan traki :D nju var jau būt, ka tagad viss ir mainijies...Un par skolas saimnieku gan esmu dzirdējis sūdzības no pašiem darbiniekiem...Neizmaksāta kārtīga alga un tā tālāk...Nju nez...kā tur tagad ir...Lai brauc pārbaude un skatās...

P PōGA..=] 28.11.2010

PufaikCIEMS smird!! :D :D :D

L Lily 28.11.2010

Kaut kaads murgs, kas te sarakstits!
Paziistot cilveekus, kas tur dziivo, teiktu, ka tiiraakaa skaudiiba kadam piemetusies par to, ka skolotaaja Rita PELNIITI tikusi par direktori, .
Un, ja pareizi saprotu, sudzibu publicejusi Anna, tad zeel vinas par to, ka pashai dziive iet greizi un veelas bojaat to citiem.
Par skolotaaju Ritu var teikt tikai labaakos vaardus un lielaako paldies par to, ka vina bija tik neatlaidiga, stingra, bet piegaja ari ar humoru macibam. Es, kaa domaju, ka ari daudzi citi, kas macijusies pie vinjas, piekritis, ka no vinjas ir tikai ieguuts, ne pazaudets.!
Domaju, ka vinja lieliski pilda arii direktores pienakumusu n ir palikusi tikpat fantastiska, cik bija manos skolas gados[3, vai 4 gadus atpakal], jo kaa zinaams, sirsniigi, labestiigi un labi cilveeki nemainas!

G Guarro 28.11.2010

Hou-HOu-HOu.. kas par sūdzībām..

Es ar esmu tur mācījies.. :) bija interesanti.. lai arī Ritas kundzei ir tādas vadīšanas metodes.. tās darbojas tīri labi, līdz neaiziet drusku par traku un tad sākās bezjēdzības un tiek izdomāti neloģiski draudi, kas man visvairāk patika, jo lai tādām stulbumam noticētu ir īpaši apdāvināti stulbam.. xD btw es nebiju nekāds apdāvinātais stulbenis, bet apzinājos to, kādi "kakuči" var sanāk Ritas kundzei.. kaut gan bieži vien radās tāda vēlme pasūdzēties, bet es to nedarīju, jo jau tad apzinājos daudzus faktorus, kas to savā veidā neatbalsta.
Faktori:
1) ar sūdzību, būtu neinteresanti sūdzēties un ciešanas neatmaksāt tas nav godīgi.. (žēl, ka tad nebijā ES, tad drusku savādāk sanāk ar tiem mūsu likumiem)
2) nosūdzot viņai sanāktu "kakucīši" un tad citiem nevajadzētu mācīties ar viņu sadzīvot.. xD
3) šis faktors ir visneticamākais, jo "itkā" skolnieki pie tā vainīgi, bet es personiski šim faktoram nepiekrītu, jo, lai skolnieks būtu vainīgs viņam jāveic darbību kopu ar nodomu tīšuprāt ietekmēt tieši Ritas kundzes nervu sistēmu, lai veicinātu viņas pastiprinātu reakciju, kādu ir standarta reakcija pastiprinātos brīžos. Vienu vārdu skolniekus ir grūti vainot, jo tur jābūt profesionāla noziedznieka prātam.

Par šo tēmu varētu runāt gari un plaši, bet galvenokārt jāatceras tas, ka ne vienā skolā nav ideāli skolnieki un nevienā skolā nav ideāli skolotāji. Katram ir kāda maza vai liela problēmiņa, kas iekšā sēd vai ārā pastaigājas..
Kaut vai par piemēru var minēt Ritas kundzes vīru, kurš pieaudzis vīrietis strādā tai pašā skolā, lai arī cik tas dīvaini neliktos, un cik esmu dzirdējis, ne vienmēr izceļas ar pareizu domāšanas virzienu, it īpaši, kad darbinieki jāvada darbā, gadās ka liek strādāt ar nepareizām darba metodēm, kas ir lieks apgrūtinājums darbiniekiem un liels "fail" viņam pašam, jo pārgudrība ne vienmēr ir gudrāka par senu gudrību. Un vēl tas "fail-s", ka pieaudzis vīrietis savos labos gados sācis smēķēt, es pieļauju, ka aptuveni tai pat laikā, kad uzsāka savas darba gaitas, un, lai to noslēptu no savas "bargās" sievas vai citu iemeslu dēļ slēpjas āra tualetēs.. Nu tas ir vnk pa zemi no smiekliem.

Ā un vēl kas.. dārgie vecāki, kas domā, ka jūsu bērniem tur nav nekādu problēmu vai grūtību, Jūs rūgti maldāties, jo problēmas un grūtības ir visur. Un šinī skolā tas ir īpaši, ja esi personība jebšu, skolnieks, kas nelien "dibukā" un vai tev nav radinieku "blats".

║ ║
║ ║ P.S. Šis komentārs nav domāts, kā aizvainojošs vai nosodošs. Vnk izklāstīti fakti. Neņemiet ļaunā.
╚══╝

A Absolvente 29.11.2010

Esmu pabeigusi šo skolu un par to varu teikt tikai tos labākos vārdus. Arī pie sk. Ritas apguvu matemātiku un pēc pamatskolas beigām manas zināšanas, salīdzīnot ar citiem maniem vienaudžiem, bija ļoti augstas.
Tas, ja kādam ir pretenzijas pret viņu kā pret personu nedod tiesības nomelnot viņu kā skolotāju un direktori. Viņa tiešām ir lielisks un pozitīvs cilvēks, bez kura palīdzības šī pamatskola jau sen būtu aizslēgta.
Un par skolas saimnieku - nu kā gan viņš var negatīvi ietekmēt skolēnus? Skriet pakaļ ar āmuru? Tas nu gan ir absurds.
Ja reiz cilvēks ir par gļēvu un nevar pats izrunāt problēmas ar konkrēto personu, tad nu gan vajadzēja savu nepatiku paust publiskajā telpā. Tas ir muļķīgi un nepatiku nemazinās.

M Māra 30.11.2010

Muļķu zeme, brīnumzeme! Priekš tādas mazas skoliņas tik liels tracis, saprastu ja būtu runa par kādu prestižu mācību iestādi, tad gan būtu jāuztraucas. Nekas-pēc dažiem gadiem nāks ķīnieši, skolas būs par Eiropas naudu atremontētas, pati ES sen izjukusi, jaunajiem saimniekiem būs lieli prieki.

J Jānis 03.12.2010

Neņemos spriest par to kāda sk. Rita Pelša ir direktore, bet matemātiku viņa pasniedz nevainojami. Pats esmu pabeidzis skolu, bet mums kādu laiku matemātiku mācīja sk. Iveta Pauniņa un viņa pat nezina, kas ir koncentriskas riņķa līnijas un domā, ka gaisma nav elektromagnētiskie viļņi (viņa māca arī fiziku - 12 kl. skolēns izskaidrotu saprotamāk). Runā, ka Pauniņa lai iegūtu augstskolas diplomu esot veselu cūku "uzdāvinājusi" augstākās matemātikas pasniedzējam. Un tādi kadri tur strādā.

č Čuvaks 03.12.2010

Laikam šoreiz tas būs Pelšu dinastijas beigu sākums!

J Juris 03.12.2010

Hmmm, es vecāku sūdzības par skolu uztveru ļoti skeptiski! It sevišķi pēc tādiem gadījumiem, kad vecāki draud policijai ar tiesu darbiem par to, ka šo nepilngadīgām atvasēm neļauj alkoholiskos lietot! :D Rēka parauj!
Vo gaišās galvas augs un mūsu nākamie "kalvīši", "šķēles", "šleseri" un "dombrovski"!!!
Labi audzināta Latvijas nākotne! :)

A alekss 03.12.2010

Gāzt Pelšu valdību!!! par brīvu Stirnieni!!!

G GH 03.12.2010

Ta, ka "" Padomju Savieniba "".

N Nezinīte 03.12.2010

Līdz Sim nesapratu kāpēc skolas direktore Pelša Rita regulāri skolēniem atņem cigaretes, sērkociņus, šķiltavas.Izlasot komentārus un izlasot dažus rakstus avīzē man kļuva skaidrs, ka skolmeistari ir vistrūcīgākie ļautiņi vz šīs pasaules!

A alekss 04.12.2010

Pauniņa KUCE, Ubagovska KUCE, Pelša Rita KUCE visas viņas maukas un pīzdas!